Bruins zatrudnia Montgomery’ego jako zmarłego i handluje z Zacha

Po draftu NHL, bezpłatnej agencji i innych pozasezonowych ruchach, NHL.com sprawdza, gdzie każda drużyna przygotowuje się do sezonu zasadniczego 2022-23, który rozpocznie się 7 października. Dziś Boston Bruins:

Sezon 2021-22: 51-26-5, 4 miejsce w Dywizji Atlantyckiej; Przegrana w pierwszej rundzie play-off o Puchar Stanleya

Główne przyjazdy

Paweł Zacha, P: 25-letni napastnik jest ograniczonym wolnym agentem. Nabyte w ramach umowy biznesowej z New Jersey Devils dla Eric Hola 13 lipca, po zdobyciu 36 punktów NHL (15 bramek, 21 asyst) w 70 meczach w zeszłym sezonie. … List Vinny, Ph: 27-latek podpisał roczny, dwukierunkowy kontrakt 13 lipca. Miał 10 punktów (pięć goli i pięć asyst) w 31 meczach dla Anaheim Ducks w zeszłym sezonie. … Jim Montgomery, trener: Został zatrudniony 1 lipca, aby po dwóch sezonach zastąpić Bruce’a Cassidy’ego jako asystent St. Louis Blues. Montgomery miał 61-43-10 lat w ciągu dwóch sezonów jako trener Dallas Stars, zanim został zwolniony 10 grudnia 2019 r.

Wideo: Spójrz na nowego napastnika Bruins Pavel Zacha

Główne wyjazdy

Eric Howla, P: Miał 44 punkty (18 bramek, 26 asyst) w 78 meczach w sezonie zasadniczym w zeszłym sezonie i trzy punkty (jeden gol, dwie asysty) w siedmiu play-offach. … Curtis LazarF: 13 lipca zgodził się na trzyletni kontrakt z Vancouver Canucks. Miał 16 punktów (osiem bramek, osiem asyst) w 70 meczach w zeszłym sezonie i jednego gola w siedmiu play-offach. … Bruce Cassidy, trener: The Bruins zakwalifikowali się do play-offów w każdym z sześciu sezonów Cassidy’ego, ale zwolnili go 6 czerwca. Było 245-108-46 w sezonie zasadniczym i 36-37 w postsezonie dla Bostonu i mianowano trenerem Vegas Golden Knights 14 czerwca.

Na krawędzi

John Beecher, P: 21-latek, który jest 30. w NHL Draft 2019, zdobył 15 punktów (sześć goli, dziewięć asyst) dla University of Michigan w zeszłym sezonie i pięć punktów (trzy gole, dwa) w dziewięciu meczach z Providence. Amerykańskiej Ligi Hokejowej. Umowa wejściowa została podpisana 16 maja… Jack Ahkan, D: 25-latek podpisał roczny, dwukierunkowy kontrakt 18 lipca. W ciągu ostatnich dwóch sezonów rozegrał dziewięć meczów dla Bruins, strzelił jednego gola i mógł zobaczyć, jak wydłuża się jego czas gry z obrońcami. Charlie McAvoy A Mateusz Gerzelec Ranny na początku sezonu. … Nick WolfDr: 26-latek podpisał kontrakt jako wolny agent 18 marca 2020 r. W zeszłym sezonie miał osiem asyst w 32 meczach dla Providence. … Mark McLaughlinF: Umowa wejściowa została podpisana 15 marca. McLaughlin, który 26 lipca kończy 23 lata, prowadził Boston College z 21 golami i był drugi z 31 punktami w 33 meczach w zeszłym sezonie. Zagrał także dwa mecze dla Stanów Zjednoczonych na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022 i jeden mecz w AHL, zanim strzelił trzy gole w 11 meczach NHL.

READ  Zawodnicy reagują na wypadek podczas Pucharu Świata 2022 Lenzerheide XC

Nadal potrzebują

Status centrów Patrice Bergeron A David Krigsey. Bergeron decyduje, czy kontynuować grę w NHL, a Krejci, jeśli wróci do NHL po poprzednim sezonie w rodzimych Czechach. Jeśli obaj wrócą, czy nie, Bruins będą musieli dodać pozycje. Zaczną sezon bez napastnika Brad Marchand (chirurgia stawu biodrowego), McAvoy (chirurgia barku) i Grzelcyk (chirurgia barku). Oczekuje się, że wszyscy będą niedostępni przez co najmniej sześć miesięcy, więc Boston może wzmocnić swoją głębię obrony.

Powiedzieli to

„Myślę o lidze, chcę, abyśmy byli znani jako drużyna, w której lepiej się przygotuj, bo inaczej będziesz awansować. … Idąc dalej, myślę, że są obszary, w których mam nadzieję, że będą nowe i inne podejście – każdy trener ma inny sposób treningu – doprowadzi do większego upokorzenia” . Trener Bruins Jim Montgomery

koncentracja na wyobraźni

Bramkarz Jeremy Swayman Ma za sobą trzeci najlepszy procent oszczędności równych sił (0,930 w 51 meczach) w ostatnich dwóch sezonach (co najmniej 50 meczach) Juuse Saros Z Nashville Predators (.932) i Igor Szesterkin Z New York Rangers (.931). Na początek pojawił się Swayman Linus Olmark Kolejny post-sezon, wygrywając 3-2 z 0.911 procentem oszczędności przeciwko Carolina Hurricanes w pierwszej rundzie. Pomimo obaw związanych z kontuzjami niektórych czołowych graczy Bostonu, Swayman jest fikcyjnym celem wysoko wśród 15 najlepszych strażników i pięciu najlepszych w Rangers i Lidze Rodzinnej, którzy mogą zrobić kolejny krok naprzód pod rządami Montgomery’ego. – Anna Dua

Wideo: BOS @VGK: Swayman wpada do splitu, aby się zatrzymać

Oczekiwany skład

Taylor HallCharlie CoyleDawid Pasternak

Jake Debrosk – Paweł Zacha – Craig Smith

Trent FryderykTomasz NozickJack Studnica

Nick FolignoOscar SteinChris Wagner

READ  Calvin Katar, Giga Chikadze udostępniają zdjęcie w szpitalu po krwawej wojnie na UFC Vegas 46

Humpus LindholmBrandon Carlo

Mike RileyJakub Zborel

Derek ForportConor Clifton

Jeremy Swayman

Linus Olmark

Zraniony: Brad Marchand (biodra), Charlie McAvoy (ramię), Matt Gerzelcic (ramię)

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top