Horoskop dzienny: 11 października

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Musisz zdecydować, co jest dla ciebie najważniejsze i jak sprawić, by stało się centrum twojej istoty, zamiast bawić się nim na obrzeżach. Zastanów się, ile czasu i energii marnujesz na błahe rzeczy. Potraktuj poważnie, jakie korzyści możesz przynieść światu.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Upewnij się, że ukończyłeś wszystkie pozostałe zadania z weekendu i poprzedniego tygodnia, zanim wyruszysz i dobrze się zabawisz. Planety ostrzegają, że jeśli zostawisz na wpół skończony interes, będzie to nękać twój umysł tak bardzo, że zepsuje ci dzień.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Im szybciej zdasz sobie sprawę, że doskonałość nie jest możliwa, tym będziesz szczęśliwszy. Z całą pewnością wyznacz sobie wysokie standardy, ale także bądź dla siebie uprzejmy. Staraj się wyróżniać Byka za wszelką cenę, ale pamiętaj, że jesteś tak samo człowiekiem jak każdy inny.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Teraz, gdy Saturn zakończył fazę retrogradacji, powinno być łatwiej iść do przodu, więc nie martw się, jeśli trochę się spóźnisz – nie tylko będziesz w stanie szybko nadrobić zaległości, ale wkrótce będziesz ścigać się. twoi przeciwnicy.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Jeśli jesteś winien przysługę przyjacielowi lub współpracownikowi, będą chcieli ją otrzymać już dziś, więc przygotuj się na odwzajemnienie przysługi tak samo i w tym samym duchu, jak wtedy, gdy ci ją otrzymałeś. Jeśli brzmi to boleśnie, następnym razem nie popadaj tak łatwo w ich dług!

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Jeśli szósty zmysł mówi ci, że to, co ci mówi, nawet od kogoś, komu zwykle ufasz, jest mało prawdopodobne, posłuchaj tego. Nie każdy chce, żebyś wiedział, co się dzieje. Nie pozwól im trzymać cię w ciemności.

READ  Becky Lynch i Charlotte Flair zamieniają się w WWE Women's Championship

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Upewnij się, że masz jasny obraz tego, do czego dążysz i upewnij się, że jesteś w najlepszym możliwym miejscu, aby to osiągnąć. Nie możesz być niejasny ani o własnych celach, ani o opozycji, z którą możesz się zmierzyć.

Waga (24 września – 23 października):

Czy trzymasz się tego, co wiesz i ufasz, czy też zaczynasz działać w nowy sposób? Tylko ty możesz zdecydować, ale teraz, gdy Saturn, planeta skończoności, zakończył swoją fazę retrogradacji, będziesz mógł zobaczyć pułapki, a także możliwości.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Staraj się unikać podejmowania pochopnych decyzji dotyczących spraw rodzinnych i finansowych. Jest wiele informacji do przyswojenia i nie zrozumiesz ich od razu, więc zrób to krok po kroku i nie daj się nikomu poganiać.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Możesz zdecydować się na zrobienie czegoś prowokacyjnego w ten weekend, nie mając lepszego powodu niż poczucie, że w ostatnich tygodniach tak bardzo się zniechęciłeś, że musisz wyrazić swoje intencje. Od kiedy jesteś typem, który musi się wykazać?

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Saturn kończy dzisiaj swoją fazę retrogradacji, ułatwiając ci zobaczenie rzeczy takimi, jakimi są w twoim życiu osobistym i ogólnie w świecie. Inni mogą powiedzieć, że myślisz bardzo logicznie, ale o ile fakty są święte.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Jeśli zaczniesz tydzień, próbując zrobić wszystko na raz, nieuniknione jest, że awaria nastąpi później, więc rób wszystko krok po kroku i nie martw się, co mogą zrobić przyjaciele, krewni i współpracownicy. Tylko ty możesz kontrolować swoje życie.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Zachowaj spokój i oprzyj się pokusie gaszenia ognia ogniem, zwłaszcza gdy masz do czynienia z ludźmi na stanowiskach władzy. Bez względu na to, jak bardzo może ci to przeszkadzać, faktem jest, że oni mają władzę, a ty nie, więc bądź rozsądny i szanuj swoje ograniczenia.

READ  This Is Us Season 5 Final - Czy Kate żyje w przyszłości?

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top