Harry wyjawia żart, którym podzielił się z Williamem za trumną królowej

Harry wyjawia żart, którym podzielił się z Williamem za trumną królowej

Harry powiedział, że on i William żartowali, że „znają drogę”, gdy szli za trumną królowej na jej pogrzebie we wrześniu. (ROCZNIE)

Książę Harry Zdradził żart, którym podzielił się z bratem podczas spaceru Ta sama droga do Opactwa Westminsterskiego na pogrzeb królowej Tak jak oni dla swoich matek.

Podczas pierwszych czterech wywiadów w czasie największej oglądalności nt Jego kontrowersyjne wspomnienia SpeerHarry powiedział, co było transmitowane w ITV w niedzielę wieczorem, że bracia „żartowali sobie nawzajem”, mówiąc: „Przynajmniej znamy drogę”.

Rodzeństwo szło za trumną matki po jej śmierci w 1997 roku, w wieku zaledwie 15 i 12 lat, w chwili, którą książę Walii opisał jako „bardzo długi, samotny spacer”.

Zdjęcia dwóch braci odtwarzających swoje ślady na pogrzebie królowej we wrześniu przywołały wspomnienia wielu osób, ponieważ przypominały obrazy sprzed ponad 20 lat.

Opisując ten moment, Harry powiedział: „Ostatnio… mój brat i ja szliśmy tą samą drogą, żartowaliśmy sobie i mówiliśmy, że przynajmniej znamy drogę”.

Harry odniósł się do chodzenia za trumną swojej matki po jej śmierci w 1997 roku (AP)

Harry wskazał, że szedł za trumną swojej matki po jej śmierci w 1997 roku (AP)

Ale powiedział, że różnica polega na „poziomie emocji”, mówiąc: „Ponieważ nasza babcia zakończyła swoje życie. Myślę, że jest więcej świętowania, szacunku i uznania dla tego, czego dokonała”.

„Podczas gdy nasza matka była zabrana tak daleko”.

Czytaj więcej: Harry’s Book Exclusive: Pełny kontekst komentarza „25 zabójstw talibów” ujawniony jako pełny fragment opublikowany po raz pierwszy

Gdzie indziej w Harry: WywiadOpisując poczucie winy, książę powiedział Tomowi Bradby’emu, że płakał tylko raz po śmierci matki, w jej pogrzebie.

Powiedział, że po „podjęciu decyzji”, że bracia pójdą ścieżką trumien, nie pozwoliłby Williamowi iść samemu, mówiąc: „Absolutnie nie ma mowy, żebym pozwolił mu zrobić to sam”.

READ  „Brutalnie zamordowany”: reakcja świata na śmierć Aleksieja Nawalnego w więzieniu | Aktualności
Dedykowane do niedzieli 8 stycznia 2100 r. Tylko do użytku redakcyjnego Niedatowany obraz ekranowy opublikowany przez ITV przedstawiający księcia Sussex podczas wywiadu z Tomem Bradbym z ITV w Kalifornii, USA, dla Harry: The Interview.  Data premiery: niedziela, 8 stycznia 2023 r.

Wywiad Harry’ego w ITV jest jednym z czterech wywiadów w czasie największej oglądalności promujących jego książkę Spear. (ITV/PA)

Seria rewelacji już wyciekła z pamiętnika Spear, który ma zostać opublikowany we wtorek.

Harry był krytykowany za niektóre zarzuty zawarte w książce, w tym za to Książę Walii zaatakował go fizycznie I twierdzi, że podczas służby w Afganistanie zabił 25 talibów.

Wywiad ITV w niedzielny wieczór był pierwszym z czterech wystąpień radiowych w nadchodzących dniach, w którym Duke rozmawiał także z Andersonem Cooperem w programie CBS News 60 Minutes w niedzielę wieczorem, Michaelem Strahanem w Good Morning America w poniedziałek i Stephenem Colbertem w CBS News. Spóźniony program w niedzielę. CBS Środa rano czasu brytyjskiego.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *