Gwiazda programu „The Challenge”, Nelson Thomas, firma Reality Stars przekazała darowiznę na rzecz GoFundMe

Gwiazda programu „The Challenge”, Nelson Thomas, firma Reality Stars przekazała darowiznę na rzecz GoFundMe

Ekskluzywny

Gwiazda „Wyzwania” Nelson Thomas

Gwiazdy reality TV przekazują…

Po wypadku samochodowym

Gwiazda programu MTV „Wyzwanie”. Nelsona ThomasaGoFundMe otrzymuje poważne wsparcie po wypadku samochodowym, a część darowizn pochodzi od innych gwiazd reality show.

Kampania charytatywna szybko nabrała rozpędu po tym, jak została uruchomiona na początku tego tygodnia – a fani reality TV z pewnością rozpoznają niektóre z finansowanych nazwisk. Norrisa Matteo I Umowa Toriktóry grał w „Wyzwaniu”, przegrał po 1000 $ każdy… podczas Marka Długiego I Coreya Laya Seria obejmuje również darowizny z góry.

Poza ekipą Nelson Challenge… Mikołaj Macroni Z „Big Brothera” zarobił 250 $, gwiazda Wild 'N Out Justyna Walentynka Dał 500 dolarów, tak jak ja Marii Menunos.


Zacka Longo Z programu MTV „Are You the One” dał 5000 $… przybliżając kampanię do celu 200 000 $.


Jak informowaliśmy, Nelson został ranny w ognistym wypadku w Austin w Teksasie na początku tego miesiąca. Odbiornik Minnesota Vikings KJ Osborne To było kilka innych w stanie uratować go z wraku.

Nelson skończył w dość złym stanie – pokazując kilka skaleczeń i oparzeń ze swojego szpitalnego łóżka, mówiąc, że rób lepiej Ale ma przed sobą drogę.

the GoFundMezorganizowana przez jego przyjaciela, miała być przeznaczona na rachunki medyczne i wszelkie inne wydatki, które mogą się pojawić.READ  Celine Dion mówi, że ma do czynienia z chorobą neurologiczną znaną jako zespół sztywnej osoby

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *