Green Bay Packers odchodzi na emeryturę Aarona Rodgersa

Aaron Rodgers W połowie kolejnego wspaniałego roku jest aktualnym faworytem NFL MVP, czyli drugim z rzędu Green Bay Packers, drugim z rzędu i czwartym w klasyfikacji generalnej 38-latka.

Ale czy ten sezon może być ostatnim? Rodgers mówi, że nie wykluczył przejścia na emeryturę.

– Nie wykluczałbym tego – powiedział Rodgers. USA DZIŚRyan Wood z emerytury. „Myślę, że po prostu cieszę się tym sezonem w tym sezonie i myślę, że granie w przyszłym roku z pewnością będzie w procesie myślowym. Jedną z rzeczy, która jest jasna – a ty i ja rozmawialiśmy o tym przez lata – jest pragnienie żeby nie być włóczęgą w trasie i nadal móc grać, myślę, że to dla mnie ważne. Jeśli ten rok czegoś mnie nauczył, nadal mogę grać. Nadal mam miłość do gry, nadal jestem najbardziej konkurencyjny i nadal cieszymy się tygodniowym procesem”.

Po burzliwym okresie, w którym Rodgers poprosił o porozumienie z drużyną, Rodgers teraz mówi, że jest zadowolony ze sposobu, w jaki dyrektor generalny Brian Gutkunst i trener Matt Lafleur odpowiedzieli na obawy, które pojawiły się przed sezonem.

„Doceniam wiele rzeczy, które widziałem od zespołu, które odnoszą się bezpośrednio do rozmów, które prowadziliśmy poza sezonem” – powiedział Rodgers. „To zadziałało dla mnie. Cieszyłem się, że mogłem brać udział w rozmowach, które bezpośrednio wpływają na moją pracę, o czym mówiłem w nieodpowiednim czasie. Brian objął w tym inicjatywę i doceniam sposób, w jaki rozwinął się nasz związek. tak bardzo kocham Matta i cieszę się graniem dla niego. Kocham moich kolegów z drużyny. Sztab szkoleniowy był świetny, sprawiają, że jest fajnie każdego dnia. Zawodnicy są wyraźnie tymi, dla których grasz. To było naprawdę wyjątkowe. Jestem właśnie degustuję w tym roku, myślę, że jak wszystko inne.

READ  Dane Evans Hamilton Tiger-Cats Montreal Alouettes Pierwsze zwycięstwo

Jeśli chodzi o swoją przyszłość, Rodgers obiecuje „szybką decyzję”.

„To nie byłoby coś, na co mógłbym patrzeć przez miesiąc lub miesiące” – powiedział Rodgers. „Po sezonie będę rozmawiać z moimi bliskimi, z Brianem, Markiem i [Packers vice president] Rosjanie [Ball] A personel techniczny, w pewnym momencie podejmie decyzję. Nie zamierzam za nic powstrzymywać zespołu, a kiedy już się zobowiążą – i jeśli zdecydują się iść naprzód – będzie to szybka decyzja.

W 14 meczach w tym sezonie, jego 17. w NFL, Rodgers rzucił 3689 jardów na 323 za 475 podań z 33 przyłożeniami i czterema przechwytami. Został przewieziony do trzech innych kierunków.

Po zdobyciu tytułu NFC North po raz ósmy w ciągu ostatnich 11 sezonów i trzeci z rzędu, Packers (12-3) odwiedzają w niedzielę swojego rywala z dywizji Detroit Lions (2-12-1).

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top