Gracze Warzone twierdzą, że Vanguard to tylko „60 $ DLC”, aby szybciej odblokować broń

Wraz z rosnącą popularnością Warzone w zwykłych grach wieloosobowych Call of Duty, fani Vanguard dzwonią w DLC tylko po to, aby szybciej odblokować broń.

Vanguard jest zintegrowany z Warzone z włączoną aktualizacją Pacific تحديث 8 grudnia. Dało to graczom dostęp do ponad 40 broni, map i pojazdów inspirowanych II wojną światową.

Chociaż Warzone jest grą darmową dla wszystkich graczy, posiadanie Vanguard niesie ze sobą pewne korzyści. Na przykład możesz uzyskać dostęp do pliku Tryb Królewskiej Straży Przedniej. Ale większość graczy Warzone uważa, że ​​Vanguard to łatwy sposób na ulepszenie broni i uratowanie grindowania.

Aktywacja

Gracze Warzone twierdzą, że Vanguard to tylko DLC.

Gracze Warzone twierdzą, że Vanguard jest dobry tylko w ulepszaniu broni

Gracze Call of Duty: Vanguard i Warzone skarżyli się na grę i na to, jak współpracują ze sobą.

Opublikowane na Reddit przezxxraxNabrała rozpędu w społeczności, ponieważ gracze uważają, że Vanguard to tylko „60 $ DLC” dla Warzone.

Czy możemy porozmawiać o tym, że Vanguard to tylko 60 $ DLC, które pozwala przejść (dosłownie) godziny szlifowania, aby odblokować broń i dodatki Warzone? Z CODWarzone

Dzieje się tak po wielu skargach graczy Warzone Poziomowanie broni W Battle Royale. Gracze, którzy posiadają Vanguard, mogą grać krócej i uzyskać o 20-30 więcej poziomów Warzone.

Gracze mają również trudności z podniesieniem poziomu przepustki bitewnej i zdobyciem darmowej broni po prostu grając w Warzone. Spodziewamy się go otworzyć [battle pass weapons] Bez gry wieloosobowej i korytarza bitewnego jest to po prostu śmieszne.”

Inny Redditor uważa, że ​​istnieje zbyt wiele różnic między Warzone i Vanguard podczas odblokowywania przedmiotów. „Problem polega na tym, że niektóre wyzwania są prawie niemożliwe w Warzone. Na przykład nie otworzyłbyś Bruen w Warzone z wyzwaniem dymnym.”

READ  Apple Vision Pro: czy naprawdę może odwrócić wzloty i upadki rzeczywistości rozszerzonej?

Jeśli gracze mają Straż Przednią, szybciej będzie odblokować wszystkie bronie i wyrównać je pod kątem dodatków. Gracze chcą lepszego połączenia między Warzone a istniejącym CoD, więc nadszedł czas, aby każda gra odblokowała wszystko, czego potrzeba.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *