Golden Knights ubolewali nad poziomem wysiłku po nieudanej próbie pokonania zachodniego finału

dallas- Vegas Golden Knights przegrali ze zdesperowaną drużyną, która wystawiła swoich najlepszych graczy, aby upewnić się, że sezon nie zakończy się przed publicznością z rodzinnego miasta.

Czasami może to być takie proste. Czasami to wszystko, co musisz stracić.

„Zawsze są rzeczy, którym się przyjrzymy, nasze błyskawiczne egzekucje i wsparcie, dostęp do naszych obszarów, ale to także dobry zespół” – powiedział trener Vegas, Bruce Cassidy. „Mają dobrych graczy, a ich najlepsi gracze kończą dla nich grać. A kiedy tak się dzieje, dobre rzeczy dzieją się dla twojego zespołu”.

Zrobiła to z Dallas Stars w meczu 4 finału Konferencji Zachodniej w czwartek.

Jasona Robertsona W regulaminowym czasie strzelił dwa gole, jeden w przewadze, a drugi w meczu 5 na 5, a gola w przewadze zdobyły gwiazdy. Joe Pavelsky 3:18 do dogrywki, aby to zabezpieczyć wygrana 3-2 W Centrum Amerykańskich Linii Lotniczych

Golden Knights prowadzą w serii best-of-7, 3-1. Mecz nr 5 odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas w sobotę (20:00 czasu wschodniego; ABC, ESPN+, CBC, SN, TVAS).

„Myślałem, że dzisiaj byli lepsi” – powiedział napastnik Vegas Jonathana Marquessaulta Powiedział. „Staramy się rozegrać to we właściwy sposób, ale ich desperacja była nieco większa niż nasza. O tej porze roku nie chodzi o X i O, chodzi o to, kto chce tego bardziej i myślę, że oni chcą tego bardziej niż my.

Nie powinno to dziwić. Golden Knights prowadzili w serii 3:0. Stawką był sezon gwiazdorski. Gdyby nie byli zdesperowani i nie naciskali i nie rzucali wszystkiego, co mieli w Złotych Rycerzy, byłoby to z ich strony szokujące i frustrujące.

Vegas spodziewało się tego, nawet gdy Dallas nie miał napastników Jimmy Ben (zawieszone dwa mecze) f Jewgienij Dadonow (górna część ciała).

Nie chodzi o to, że Złoci Rycerze źle sobie z tym poradzili, ale z Gwiazdami Desperacji mogli sobie poradzić lepiej niż oni.

READ  Fabinho zmotywowany powolnym startem Liverpoolu, a nie „kryzysem” Manchesteru United | Liverpool

„Myślę, że nasz poziom wysiłku nie był wystarczająco dobry” – powiedział Marquessault. „Zamknij serię, prawdopodobnie najtrudniejszą grę w serii, prawda. Więc to nie jest wystarczająco dobre dla naszej grupy”.

[RELATED: Complete Golden Knights vs. Stars series coverage]

Vegas głównie ubolewało nad dwoma pierwszymi tercjami, ponieważ chociaż było 2:2, było jasne, że Stars były lepszą drużyną na lodzie w ciągu 40 minut.

Mają przewagę 30-23 w strzałach na bramkę i przewagę 53-37 w łącznych próbach strzałów. Wygrali 56,7% swoich spotkań (21 z 38), w tym 72,2% w pierwszej tercji (13 z 18).

„Myślałem, że nasza penetracja nie jest wystarczająco dobra” – powiedział Marquessault.

Cassidy się zgodził.

On powiedział: „To jest na nas”. „Nie byliśmy szybcy na początku. Nie sądzę, że udało nam się osiągnąć mniej niż linię bramkową. Teraz, kiedy wychodzisz, jesteś zmęczony. Zmieniasz się i nie jesteś w swojej strukturze, kiedy oni pochodzić stamtąd”.

Dało to Dallas więcej miejsca na środku lodu niż w pierwszych trzech meczach. Była w stanie wygenerować kilka okazji z impulsywności.

„Byli lepsi od nas” – powiedział Cassidy. „Wygrali więcej walk na krążki. Jeśli spojrzysz na wznowienia, dość mocno się do nich skłaniali. To twoja pierwsza rywalizacja, polegająca na odwróceniu się, to wznowienie. Nie było nas tam, ale dotarliśmy tam w trzecim runda. Myślałem, że to był okres, w którym pokonaliśmy. Mieli ich, a obaj bramkarze byli dobrzy i zaliczyli kilka interwencji.

Golden Knights oddali 14 strzałów w bramkarza gwiazdy Jake’a Oettingera w trzecim okresie. Zatrzymuję ich wszystkich.

Bramkarz Vegas Wzgórze Adeńskie Zatrzymał wszystkie ósemki, z którymi się mierzył, w trzecim, w tym smukły lewy pad Fryderyka Olofssona Zostało 1:58.

Hill był całą noc. Wykonano 39 zapisów.

READ  5 drużyn Alberta Junior Hockey League dołącza do BC Hockey League

– To było doskonałe – powiedział Cassidy. – Nie można go winić za żadną z bramek.

Robertson strzelił gola w przewadze o 15:42 pierwszej tercji, kiedy wybił piłkę z rękawicy Hilla, a następnie uderzył ją w siatkę jak bejsbolista.

Ponownie zdobył bramkę przy 17:21 drugiej tercji, kiedy piłka odbiła się od krawędzi bandy w jego stronę z prawej strony i uderzył bekhendem w siatkę.

Gol Pavelskiego był jednorazowy po tym, jak Hill stracił kij.

„Myślałem, że„ Helsey ”zdumiewająco obronił całą grę, a to nie fair” – powiedział Marquessault. „Był dla nas dobry i nie można go tak zawieść. Uczymy się od niego. Jutro jest nowy dzień. Wstajemy i przygotowujemy się do piątego meczu”.

Nadchodzi sobota, kiedy Golden Knights są na własnym lodzie i jeśli odpowiednio poradzą sobie z pierwszą porażką w sześciu meczach, będą też zdesperowani, aby zakończyć tę passę i zdobyć bilet do finału Pucharu Stanleya.