Film promocyjny LA Knight autorstwa WWE SmackDown

tak jak my Zauważyłem wcześniej w ten weekendLA Knight z NXT pojawił się przed WWE SmackDown w roli, która wydaje się być menedżerem. Ogłaszając, że będzie teraz liderem „Knight Model Management” i wprowadzając swoją pierwszą akwizycję, jest byłym członkiem RETRIBUTION, MACE.

Jest teraz wideo, pokazane poniżej, które pokazuje, jak klip odbywa się w czasie rzeczywistym.

„Jeden z moich sukcesów przed kamerą, w tym odcinku, byłem dobrym chłopcem” – mówi L.A. Knight. „Zaoszczędziłem wszystkie pieniądze i założyłem 'Knight Model Management’. Teraz ta agencja talentów numer jeden oficjalnie szuka! Ale rozglądam się [Worcester]Mogę wam teraz powiedzieć, że żaden z was nie może się zakwalifikować. Dlaczego więc nie przedstawić Wam mojej pierwszej akwizycji Knight Model Management. „

Wtedy różdżka, która była ubrana w garnitur i miała owinięte włosy, weszła na ring i przeszła na ring. Ale gdy L.A. Knight kontynuuje swoją promocję, zasugerował możliwą zmianę nazwiska członka swojej agencji modelek. Zamiast Mace’a sprawił, że brzmiało to tak, jakby „twarz” była nazwą supergwiazdy.

„Spójrz na ten korytarz, w Knight Model Management, widzimy poza tym, co widzi świat. Widzisz mężczyznę, który ma 6’8, 270 funtów. Widzisz martwą Różdżkę, ja widzę twarz – spójrz na tę twarz. Mężczyźni żyją w cichej rozpaczy i patrzą Przenieś swoje życie i karierę na wyższy poziom. Ten facet jest na wyższym poziomie. Osobą, której szukałeś, jest twarz!”

Knight pracował nad kilkoma głównymi meczami przed piątkiem. Przegrał z Odyssey Jones na WrestleMania 38 Ticket Party w zeszłym roku, pokonał Rodericka Stronga w dark matchu, po czym zmierzył się ze SmackDown 21 stycznia, a następnie pokonał Cedrica Alexandra na 27 stycznia edycji WWE Main Event.

MACE współpracował z T-BAR nad marką RAW, ale został zgłoszony do SmackDown w wersji draftu WWE w październiku zeszłego roku. Od tego czasu brał udział tylko w jednym meczu, a był to mecz Battle Royale w Święto Dziękczynienia 26 listopada. Nate nie był widziany na NXT 2.0 od czasu przegranej z Guntherem podczas ostatniego wydarzenia NXT Stand & Deliver podczas WrestleManii 38 Weekend.

READ  Ashley Greene z Twilight odzwierciedla dramat grupy

Ekskluzywny pokaz LA Knight Show przed starciem SmackDown z różdżką! Wygląda na obiecującego faceta. Smackdown będzie niesamowity, kiedy ten gość się pojawi. Nie mogę się doczekać. https://t.co/DN09cMcj2d

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top