Dog the Bounty Hunter dołącza do polowania na Briana Laundrie w sprawie Gabby Petito – National

To osobiste, aby Pies jest łowcą nagród.

Otwarta gwiazda telewizji reality, której prawdziwe imię to Duane Chapman, ma Dołącz do wyszukiwania NS Gabi Pettitonarzeczona, Pralnia BrianaPo tym, jak jego fani zaczęli zwracać się do niego o pomoc.

Powiedział, że był już na Florydzie w podróży poślubnej ze swoją nową żoną, więc nie jest daleko od podróżowania.

Czytaj więcej:

Tyler Bertuzzi z Red Wings odrzuca szczepionkę COVID-19, nie może grać w Kanadzie

Władze wydały Krajowy nakaz aresztowania Dla pralni w zeszłym tygodniu po odkryciu szczątków Pettito w Wyoming’s Bridger Teton National Forest 19 września.

Orzeczenie koronera oznacza, że ​​Pettito została zabita przez kogoś innego, ale lekarze sądowi z Wyoming nie ujawnili przyczyny jej śmierci w oczekiwaniu na dalsze wyniki autopsji.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Pralnia pozostaje interesującą osobą i została oskarżona o oszustwo związane z kartami debetowymi. Urzędnicy federalni oskarżają go o używanie czyjejś karty Capital One Bank i kodu PIN do dokonywania nieautoryzowanych wypłat lub opłat w wysokości ponad 1000 USD w okresie zaginięcia Petito.

Nie powiedzieli, do kogo należy karta.

Rodzice pralni zgłosili jego zniknięcie 17 września, informując policję, że nie widzieli syna od trzech dni.

Nagranie wideo Mam to przez Fox News Pokazano, jak Chapman przybywa do domu pralni 25 września, uzbrojony w rozkaz i puka do drzwi. Gdy nie ma odpowiedzi, rozmawia z sąsiadem z pralni, a potem wraca, żeby znowu zapukać. Nikt nie otwiera drzwi, więc Chapman wsiada z powrotem do samochodu i odjeżdża.

„Powodem, dla którego chodzę do pana Pralnia (ojca Briana), jest to, że noszę przy sobie reputację. A reputacja jest taka, że ​​daje ci drugą szansę. Dostanie cię, ale daje ci drugą szansę” – Chapman powiedział Fox News: „Wiem, jak się czują ofiary”.

READ  Najnowszy utwór pokazujący, jak Elsa zmierza w kierunku New Brunswick (aktualizacja)

Chapman stracił córkę w wypadku samochodowym w 2006 roku. Była w tym samym wieku co Pettito.

„Ojciec nadal może komunikować się ze mną w mediach społecznościowych” – powiedział 64-latek. “Złapmy dziecko żywcem. Żywe.”

Historia toczy się dalej pod reklamą

“Mieliśmy wiele próśb, które miałem w tej sprawie. Zajmuję się tym od 45 lat” – powiedział, wyrażając przekonanie, że znajdzie pralnię. Dał sobie sześć tygodni, żeby go znaleźć.

Czytaj więcej:

Na chorwackiej plaży znaleziono „tajemniczą kobietę”, znaną jako Daniela Adamkova ze Słowacji

Chapman wydaje się wierzyć, że 24-latek jest gdzieś na szlaku turystycznym w gęstej dziczy, unikając władz.

„Szukam wielu tropów” – powiedział brytyjskiemu Daily Mail. “Mamy dużo potencjalnych klientów. Nie mogę powiedzieć więcej, ale otrzymujemy leady co 10 minut.”

Kilka raportów wskazuje, że Chapman założył własną anonimową linię informacyjną pod numerem (833)-TELL-DOG, a rozmowy rzekomo następują szybko po sobie. Przedstawiciel tak zwanego „łowcy nagród” powiedział mediom, że Chapman będzie w pełni współpracował z policją i tylko dobrowolnie zgłosi swoje usługi.

„Myślę, że jest wystarczająco młody, nie jest doświadczonym przestępcą, ale jakie jest jego największe doświadczenie? Człowiek na świeżym powietrzu… to jest to, co robi najlepiej. Nie sądzę, żeby mógł kraść ze sklepów, żyć w biegu i mieszkać w tanich hotelach, Chapman powiedział Fox News: „Ma prawdopodobnie sześć lat w porównaniu z mężczyznami z zewnątrz i niektórymi ludźmi, których schwytałem”.

– Ktoś inny wie, gdzie on jest, skąd go dopadli, czy też go dopadli? Powiedział. “Ta osoba nam powie, ponieważ znowu nie jesteśmy z policji. To jest anonimowe.”

Historia toczy się dalej pod reklamą

Czytaj więcej:

Oś czasu Gabe Pettito – Śledzenie podróży blogera „van life”

READ  Jacob Zuma poddaje się południowoafrykańskiej policji | Wiadomości o korupcji

Rodzice Pettito Odbył się ponury pogrzeb Niedziela dla ich córki. Do południa żałobnicy ustawili się w kolejce w domu pogrzebowym na Long Island, około 56 kilometrów na wschód od Nowego Jorku, i widziano zbliżające się grupy strażaków. Po obu stronach budynku stał wóz strażacki, a każda drabina była podniesiona.

Po drugiej stronie ulicy od domu pogrzebowego ogrodzenie z ogniwa łańcucha jest ozdobione plakatami przedstawiającymi wizerunek Pettito i komunikatami, takimi jak „Dotknąłem świata”.

“Znajdę go,” Obietnica Chapmana.

Śledztwo i poszukiwania pralni trwają.

Pliki z The Associated Press

© 2021 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top