Deepak opuszcza Poland Open z powodu kontuzji łokcia: The Tribune India

Warszawa

Indyjski zapaśnik Deepak Punia, który wybiera się na igrzyska olimpijskie, aby uniknąć pogorszenia się kontuzji lewego łokcia podczas ostatniej imprezy rankingowej przed Igrzyskami w Tokio, wycofał się dzisiaj z Polish Open. Punia szykował się do zdobycia maty w kategorii 86 kg, ale Amerykanin Zahid przegrał ćwierćfinał z Valencią. Wiadomo, że brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 doznał kontuzji na dwa do trzech dni przed wyjazdem na trening do Warszawy. – To drobna kontuzja, nie ma się czym martwić. On wciąż trenuje – powiedział PTI trener Jagmandar Singh.

Kalkuta

FIFA zakazuje przeniesienia do East Bengal, Kerala Blasters

FIFA zabroniła indyjskim klubom Super League East Bengal i Kerala Blasters pozyskiwać nowych graczy w okienku transferowym z powodu niepłacenia zaległości na rzecz byłych piłkarzy. Okienko transferowe otwiera się w środę.

Bombaj

Kluby ISL wystawiają co najmniej 7 indyjskich graczy jednocześnie

W sezonie 2021-22 indyjskiej Superligi zwiększy się udział lokalnych graczy w boisku, dzięki nowej wytycznej, która zmusi kluby do wystawiania na raz co najmniej siedmiu piłkarzy z poprzednich rzek.

Romb

Na igrzyska olimpijskie w Tokio wybrano 29-osobową drużynę uchodźców

Drużyna uchodźców na Igrzyska Olimpijskie w Tokio ma 29 sportowców rywalizujących w 12 meczach. Wybrana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski drużyna opuściła ojczyznę z 55 krajów i otrzymała stypendia na treningi sportowe w nowej ojczyźnie.

Nowy Jork

LeBron James pominie Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Według raportu, amerykańska legenda koszykówki LeBron James nie zagra w drużynie olimpijskiej.

Londyn

Angielski FA zostaje pierwszą kobietą-liderem w 158-letniej historii

Angielski Związek Piłki Nożnej nominował dziś Debbie Hewitt jako pierwszą kobietę-przewodniczącą pierwotnej krajowej organizacji piłkarskiej utworzonej 158 lat temu. Agenci

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *