David Montgomery szaleje na boisku Detroit Lions pokonują Green Bay Packers i szybko objęli prowadzenie w NFC North

GREEN BAY, Wisconsin (AP) – David Montgomery nigdy nie pokonał Green Bay Packers podczas swoich czterech sezonów w Chicago Bears.

Montgomery, pracując teraz w innym zespole NFC North, wykorzystał w pełni swoją nową sytuację i pomógł drużynie Detroit Lions objąć prowadzenie w lidze, wygrywając 34-20 na Lambeau Field w czwartkowy wieczór.

„Poczułem prawdziwą różnicę w porównaniu z grupą chłopaków, z którymi byłem” – powiedział Montgomery, który w biegu rzucił 121 jardów i miał trzy przyłożenia. „Mam szczęście, że mogę tu przyjechać z tymi chłopakami i móc dubbingować”. To jest dla mnie duże. Mogę powiedzieć mojemu synowi, że pokonałem Packers, więc cieszę się, że mogę to powiedzieć i jestem podekscytowany możliwością bycia częścią tego zespołu.

Montgomery 32 razy nosił piłkę po tym, jak opuścił niedzielny mecz Lions z Atlanta Falcons z powodu siniaka w pachwinie. Został pierwszym Lwem, który rzucił się na trzy przyłożenia w Green Bay i pierwszym graczem Detroit, który w biegu na 100 jardów z trzema niszczycielami czołgów od czasu Jamesa Stewarta w 2000 roku.

„Robił piłkę” – powiedział odbierający Lions Amon-Ra St. Brown. „Możemy na niego liczyć w każdej chwili. Daj mu piłkę, a coś się stanie. „

Lions (3-1) pokonali Packers (2-2) po raz czwarty z rzędu. Dobra passa obejmuje także ostatni mecz poprzedniego sezonu, kiedy Detroit odebrało Green Bay miejsce w fazie play-off w ostatnim meczu Aarona Rodgersa z Packers. .

Detroit wykorzystało impet zwycięstwa kończącego sezon, szybko rozpoczynając ten rok, który obejmuje teraz zwycięstwa drogowe nad Packers i mistrzem Super Bowl Kansas City Chiefs.

„Wysłaliśmy gdziekolwiek, ustawiliśmy się przeciwko każdemu i czuliśmy, że możemy wyjść na boisko i ich pokonać” – powiedział rozgrywający Lions Jared Goff, który przeszedł 19 z 28 na 210 jardów po przyłożeniu i przechwycie. „To dobre uczucie”.

READ  2023 Montreal Canadiens Top 25 Under 25: # 12 Adam Engström

Zastępca Rodgersa, Jordan Love, rzucił się na przyłożenie i pobiegł po kolejne, próbując zmobilizować Packers w drugiej połowie. Trafił 23 z 36 na 246 jardów, a Jerry Jacobs przechwycił dwa podania.

Detroit prowadziło do przerwy 27-3 i wyprzedziło Green Bay 284 jardy do 21, gdy połowa zakończyła się buczeniem publiczności. Była to pierwsza połowa meczu przeciwko Packers, w której Lions zdobyli najwięcej punktów w 188 meczach w historii drużyny.

Packers wypracowali sobie nieprawdopodobną przewagę na początku tygodnia, przegrywając w niedzielę z Nowym Orleanem 17:0, po czym zdobyli 18 punktów w ostatnich 11 minutach i zapewnili sobie jednopunktowe zwycięstwo.

Po raz pierwszy w historii klubu Green Bay miało w pierwszej połowie deficyt wynoszący co najmniej 17 punktów w kolejnych tygodniach. Tym razem było to zbyt wiele do pokonania.

„Myślę, że ogólnie w ofensywie musimy zacząć szybciej” – powiedział Loew. „Nie zaczynamy szybko, przez co zostajemy w tyle i ciężko jest utrzymać piłkę. Wpadamy w sytuacje, w których trzeba rzucić piłkę. Dlatego myślę, że musimy zacząć szybciej”.

Miłość doprowadziła Packers do 10 punktów. Podanie po przyziemieniu na odległość 1 jarda do Christiana Watsona zakończyło trwający cały sezon przejazd na odległość 86 jardów i otworzył drugą połowę.

Jayden Reed zakończył trzecią kwartę chwytem z 44 jardów, co doprowadziło do dobiegu Love na 9 jardów na 14:52 przed końcem meczu i wynik 27-17.

Detroit odpowiedział 14-krotnym uderzeniem na odległość 75 jardów, zakończonym biegiem Montgomery’ego na 1 jard po czwartej i bramce, co zajęło prawie dziewięć minut i zakończyło się remisem.

Lions byli skłonni zadowolić się golem z gry z 30 jardów, który zapewniłby im dwupunktowy wynik w meczu, ale dostali pierwszą próbę, gdy Quay Walker z drużyny Green Bay otrzymał karę za niesportowe zachowanie za bieganie do przodu i przeskakiwanie przez linię bramkową po rzucie karnym. spróbuj zablokować kopnięcie.

READ  Connor McDavid wygrywa odnowiony turniej NHL All-Star Skills Challenge o wartości 1 miliona dolarów

„Byłem w tej chwili, ale musiałem być świadomy” – powiedział Walker. – To moja sprawa.

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki mecz się rozpoczął, zaskakujące było to, że w czwartej kwarcie mecz był nadal zacięty.

Rudy Ford przechwycił Goffa w trzeciej akcji od wznowienia i zdobył bramkę z gry. Następnie Detroit zdobyło 24 punkty w kolejnych czterech przejazdach, ku uciesze dużej grupy fanów Lions, którzy przystroili trybuny Lambeau Field w Honolulu na niebiesko.

Podanie Goffa z 24 jardów na otwartą bramkę St. Brown zapewniło drużynie Lions prowadzenie na dobre. Montgomery strzelił gola z serii 3 i 2 jardów, a Riley Patterson strzelił gola z gry z 33 i 37 jardów.

Druga kwarta minęła mniej więcej w połowie, a Lions prowadzili już 24-3, kiedy Packers w końcu odnieśli pierwsze zwycięstwo dzięki rzutowi karnemu wykonanemu przez Detroit. Packers zajęli pierwsze miejsce dzięki swoim zasługom dopiero na 7 sekund przed przerwą.

Raport o kontuzji

Lions: Brian Branch doznał kontuzji kostki w trzeciej kwarcie, później wrócił do gry, a następnie ponownie upadł. CB Chase Lucas opuścił boisko w pierwszej połowie z powodu choroby.

Packers: TE Luke Musgrave doznał w pierwszej połowie wstrząsu mózgu. CB Jaire Alexander (liniowy obrońca) i LG Elgton Jenkins (kolano) pauzowali drugi mecz z rzędu, a LT David Bakhtiari (kolano) pauzował trzeci mecz z rzędu. Bakhtiari w czwartek znalazł się na kontuzjowanej ławce rezerwowych, co oznacza, że ​​opuści co najmniej trzy kolejne mecze.