Dahlin, Sabres kończą lądowanie w domu Canucks po utracie notatki

VANCOVER – Rasmus Dahlin zdobył 48 sekund w dogrywce, a Buffalo Sabres przegrali w niedzielę 3:2 z Vancouver Canucks.

Casey Mittelstadt strzelił gola i asystował, a Jeff Skinner był na liście wyników (22-33-8), który wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów.

Canucks (30-26-8) zdobyli bramkę i podanie od GT Millera i Bo Horvata w mocnym meczu drugiej połowy.

Thatcher Demko zatrzymała 26 z 29 strzałów Vancouver, a bramkarz Buffalo, Craig Anderson, 30 broni, zdobywając swoje 20. zwycięstwo w tym sezonie.

Porażka zakończyła się rozczarowującym wynikiem siedmiu meczów u siebie, w których Canucks przeszło 2-3-2, w tym przegranej 5:2 z Calgary Flames w sobotę.

Vancouver po raz pierwszy od 25 stycznia przegrało trzy mecze z rzędu.

Buffalo cierpliwie rozpoczął dogrywkę, czekając na końcu i drażniąc publiczność, zanim wszedł na lód, gdy Dahlin oddał strzał z dołka, by pokonać Demko jako zwycięzcę meczu.

Miller prawie zakończył mecz 74 sekundy za systemem i skierował się do siatki w korku. Anderson zatrzymał strzał, ale nie mógł powstrzymać odbicia i na chwilę złapał luźny dysk w zagłębieniu otoczonym dużym ruchem.

The Canucks mieli doskonałą okazję do przełamania impasu 2:2, kiedy Mattias Samuelsson został wezwany do potknięcia się po tym, jak wciągnął Hurvata w pole Sabres w mniej niż pięć minut na zegarze meczowym.

Obrońca Quinn Hughes sprawił Andersonowi trochę kłopotów, strzelając z dystansu z niebieskiej linii, ale weteran zniknął przewagę mężczyzny i utrzymał równy wynik.

Vancouver zremisowało w meczu dwa razy na sekundę, ale Demko znakomicie obronił grę w ostatnich sekundach okresu, prześlizgując się przez kręte stopy jako pierwszy i ustawiając swoje podium, aby uniemożliwić Zemgusowi Girgensonsowi zawężenie się, aby utrzymać wynik aż do ostatniej klatki.

Horvat utrzymał wynik 2-2 z mocnym golem w połowie drugiej połowy, po tym jak Skinner sprawdził, czy może przypiąć.

READ  Wyniki UFC Jacksonville: mecze dla zwycięzców karty głównej „Emmett vs. Topuria”

Miller cierpliwie czekał na ustawienie akcji, okrążając linię boiska, zanim skierował piłkę do kapitana Canucks, który posłał jednorazowy żagiel obok Andersona, zdobywając 23. gol w sezonie.

Canucks było 1 na 3 z przewagą Sunday Man. Gra Sword Force spadła do 0 vs. 2.

Drugi gol Buffalo tego wieczoru podczas meczu hokejowego cztery na czterech padł po tym, jak Conor Garland z Vancouver i Dylan Cousins ​​z Buffalo zostali wezwani do szorstkości.

Próba oczyszczenia Canucks nie powiodła się, a Juho Lameko przejął piłkę zza siatki i posłał ją do Tylera Myersa, gdy ta spadła przed siatką Vancouver. Obrońca Canucksa nie zdołał odbić się na czas, aby uniemożliwić Skinnerowi trafienie w luźny dysk, a snajper Cypressa oddał strzał obok Demko na 3:55.

Vancouver zakwestionowało wejście do strefy spalonej, ale po długiej ocenie stewardzi uznali, że to dobry gol, a Canucks otrzymał niewielką karę za opóźnienie meczu.

Miller umieścił Treasures na planszy w 2:31 sekundy, łapiąc podanie od Garlanda i przebijając się o własnych siłach, zanim strzelił obok Andersona. Strzał trafił w tylną belkę siatki Buffalo i bardzo szybko odbił się do tyłu, a gra trwała przez kilka chwil, zanim gol został przyznany.

Sabres skoczyli wcześnie po stronie gospodarzy w niedzielę, zdobywając tylko 1:50 w meczu po tym, jak Canucks obrócili dysk po niebieskiej passie.

Mittelstadt przeskoczył nad obrońcą i podkręcił strzał w siatkę Demko z wysokiego dołka.

Powolny start uderzył w Vancouver przez ich siedmiomeczowy dom, a Canuckowie mieli 10-20-6, kiedy strzelili pierwszego gola w sezonie.

Canucks rozpoczną w środę czteromeczową huśtawkę, kiedy zmierzą się z lawiną Colorado. Sabres goszczą Pittsburgh Penguins tej samej nocy.

Uwagi: Will Butcher powraca do drużyny Cypress po tym, jak przegrał 19 meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała. ? Canucks zawarło parę umów w niedzielę, pozyskując obrońcę Toronto Maple Leafs Travisa Dermota do wyboru w trzeciej rundzie w drafcie do NHL 2022. Vancouver przekazało także weterana niebieskiego liniowca Travisa Hammonica z Ottawa Senators w trzeciej rundzie selekcji. ? Don Granato, główny trener Sabres, jest starszym bratem asystenta dyrektora generalnego Canucks, Kami Granato.

READ  Carey Price powróci do Kanady w poniedziałek po miesiącu w programie NHL Player Assistance Program