Corey Gamble zaświadcza, że ​​widział, jak Blac Chyna uderzył Roba Kardashiana – Hollywood Life

Corey Gamble zaświadcza, że ​​widział, jak Blac Chyna uderzył Roba Kardashiana – Hollywood Life

Corey Gamble Twierdzi, że był świadkiem Czarne Chiny atak fizyczny I grożą śmiercią Rob Kardashian W 2016 roku Szósta strona raporty. Gwiazda rzeczywistości i chłopak Kris Jenner Zeznał we wtorek 26 kwietnia w sądzie podczas Chiński proces o zniesławienie Że rankiem 15 grudnia 2016 r. pospieszył do Kylie JennerJego dom, w którym mieszkali Rob i Chyna. Po wejściu do domu Corey twierdził, że widział Chynę stojącą obok sypialni Z rózgą w dłoni Podczas gdy Robb był w odległości około siedmiu stóp, jego szyja była czerwona.

Corey powiedział, że kiedy Chyna zobaczyła go wchodzącego do pokoju, natychmiast upuściła pręt w rękę i zaczęła podnosić długi kabel telefoniczny leżący na podłodze. „Zacząłem go bić” – stwierdził Corey. „Uderzyła Roba, wpadła w środek i też została uderzona. Musiałem zwrócić na siebie jej uwagę. [Rob] Może zabrać swoje rzeczy i wyjść z domu. Czuję na nim alkohol”.

Cory Gamble na premierze Hulu The Kardashians, 2022 (Frank Micelotta / PictureGroup dla Hulu / Shutterstock).

Corey powiedział dalej, że w domu panował „bałagan”, z dekoracjami świątecznymi i zepsutym domkiem z piernikowych ciasteczek porozrzucanych na podłodze. Twierdził, że Rob był w stanie odzyskać swój portfel i klucze z sypialni i próbował wyjść, ale został zablokowany przez samochód Cory’ego.

Dodał, że w tym momencie Chiny Podnieś krzesło ogrodowe, wrzuć je do samochodu Roba i ciągle go atakuj. „Wskoczyłem mu na plecy i uderzyłem go w tył głowy” – zeznał Corey. „Próbowałem zmusić stolik, żeby w niego rzucić, ale Rob był już w swoim samochodzie”.

Rob Kardashian i Blac Chyna
Rob Kardashian i Blac Chyna na jej przyjęciu urodzinowym, 2016 (Mediapunch / Shutterstock).

Corey powiedział, że został przez chwilę poza domem, aby upewnić się, że Chyna nie pojedzie za Robem swoim samochodem. „Zapytałem ją, co się dzieje, a ona krzyczała, że ​​go nienawidzi… nie lubiła go” – powiedział Corey. 'Powiedziała: 'Dlaczego miałabym kochać tego grubasa, gdyby nie był częścią tej rodziny? „

READ  Batman Live Scores Tour z serii „DC in Concert”

Corey został następnie zapytany, dlaczego zdecydował się zostać w domu i ingerować w walkę między byłą parą. „Dorastałem w pobliżu Ten rodzaj zachowania„, powiedział ławie przysięgłych. „Dlatego powiedziałem [Rob] Że to się nie skończy. Mogę tylko powiedzieć, że jest to coś, czego nie chce być częścią”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *