Christie Brinkley ujawnia diagnozę raka skóry i udostępnia zdjęcia z operacji

Christie Brinkley ujawnia diagnozę raka skóry i udostępnia zdjęcia z operacji
Instagram/@christybrinkley

Christie Brinkley

Ujawniono diagnozę raka skóry…

Udostępnia zdjęcia z operacji

Christie Brinkley Mówi, że zdiagnozowano u niej rodzaj raka skóry, który lekarze wcześnie wykryli i ją też wyjęli… co udokumentowała graficznymi zdjęciami.

Była supermodelka podzieliła się w środę kilkoma zdjęciami zza kulis swojej podróży po zdrowie – publikując zdjęcia, na których dochodzi do siebie po zabiegu usunięcia raka podstawnokomórkowego, który, jak twierdzi, ma szczęście, że udało się go tak szybko usunąć.

Christie pisze: „Lekarze, którzy usunęli raka i uszyli mnie do perfekcji niczym Dior couture. Dobra wiadomość dla ciebie jest taka, że ​​można tego wszystkiego uniknąć, starannie stosując filtry przeciwsłoneczne!”

Mówi dalej… „Miałam szczęście, że odnalazłam swoją twarz, bo towarzyszyłam jednej z moich córek na badaniu… Lekarz oglądał każdy pieg przez szkło powiększające… To nie był mój spotkanie, więc zdecydowałem. „Nie chciałam nic mówić, ale w końcu zapytałam, czy mógłby spojrzeć na małą kropkę, którą wyczuwam podczas nakładania podkładu.”

Christie twierdzi, że lekarz podejrzewał, że coś jest nie tak z tym, co pokazała, i zlecił biopsję, a następną rzeczą, o której wiedziała, było odkrycie komórek nowotworowych.

Tak jak powiedzieliśmy… Christie opublikowała zdjęcia z operacji usunięcia raka w pobliżu skroni – i powiedzmy, że są bardzo szczegółowe i krwawe. Zatem nie dla osób o słabym sercu.

Dla Państwa informacji, według raportu Światowej Organizacji Zdrowia każdego roku diagnozuje się około 3,6 miliona przypadków raka podstawnokomórkowego. Podkład do pielęgnacji skóry …Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​rak jest uleczalny, jeśli zostanie wcześnie wykryty i leczony.

Cieszę się, że z Christy już wszystko w porządku!READ  Bret Hart i inne gwiazdy występujące w WWE Clash at The Castle, UFC Title Belt On Display

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *