Atrakcją Amber Heard jest „inteligentna gra strategiczna”, ale „mało prawdopodobne, aby odniosła sukces”: eksperci prawni

Aktorka Aquaman, Amber Heard, złożyła w czwartek formalny wniosek w sądzie hrabstwa Fairfax, aby odwołać się od orzeczenia o zniesławieniu, które przegrała z byłym mężem Johnnym Deppem.

Eksperci prawni w rozmowie z „Newsweekiem” stwierdzili, że apel aktorki Aquaman raczej nie odniesie sukcesu.

Adwokat Andrzej M. Lieb powiedział, że aprobuje ruchy Hearda, ale podkreślił, że ich charyzma „nie jest ciężkim ciosem”.

„Amber Heard powinna odwołać się w 100 procentach od przegranego procesu o zniesławienie przeciwko Johnny’emu Deppowi, ponieważ ma prawo odwołać się do Sądu Apelacyjnego Wirginii, a brak złożenia wniosku jest przyznaniem, że utknęła z wyrokiem w wysokości 10,35 miliona dolarów przeciwko niej, – powiedział Lieb dla magazynu Newsweek.

„Powołuje się na niewłaściwą obsługę jurora, ale tylko na podstawie technicznej, a przy braku przyczynowego powodu wskazującego, że przesłuchanie jurora doprowadziło do uprzedzeń lub uprzedzeń wobec niej, wyrok nie zostanie cofnięty” – dodał Lieb. „Mówiąc najprościej, jest to trudna apelacja, ponieważ Sąd Apelacyjny daje szacunek sędziemu procesowemu, który już odrzucił wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy w tej sprawie”.

Jednak Lieb opisał apelację jako „inteligentną grę strategiczną”, ponieważ może dać Heard „przemoc, której potrzebuje, aby wynegocjować obniżoną karę z adwokatem pana Deppa”.

Brian Wagner, partner w McLoughlin, O’Hara, Wagner & Kendall LLP, zgodził się, że udane odwołanie będzie dla Hearda „rzadkie i mało prawdopodobne”.

„To zawiadomienie o odwołaniu to tylko wstępny krok i spodziewam się, że pełne faktyczne odwołanie będzie bardziej szczegółowe i skupione na ograniczonych sprawach procesowych” – powiedział Wagner Newsweekowi.

„Trudność w apelacji polega nie tylko na udowodnieniu błędu sądu, ale także na tym, że błąd spowodował na tyle duży błąd, że prawdopodobnie wpłynął on na wyrok. Krótko mówiąc, w tym przypadku jest to rzadkie i mało prawdopodobne”.

READ  Pat McAfee sprawia, że ​​fani Houston zwabiają Michaela Cole'a z budynku podczas WWE SmackDown

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top