BlackBerry i BiTECH współpracują w celu zbudowania bezpiecznego i niezawodnego zestawu wskaźników cyfrowych LCD dla nowo wprowadzonego SUV-a Changan UNI-K

Changan UNI-K to nowy średnio-zaawansowany SUV wyposażony w zaawansowany program inteligentnego wspomagania jazdy i inteligentny kokpit z interaktywnym systemem monitorowania (IMS). Cyfrowy zestaw wskaźników LCD składa się z trzech części, z lewym okienkiem wyświetlającym ciśnienie w oponach i stan drzwi; Środkowa sekcja podkreślająca prędkość pojazdu, nawigację w rzeczywistości rozszerzonej, interfejs multimedialny i stan pojazdu; W części po prawej stronie znajduje się cyfrowe lusterko wsteczne, obrotomierz i wskaźnik poziomu paliwa. Różnorodność informacji wyświetlanych na cyfrowym zestawie wskaźników LCD zapewnia, że ​​odpowiednio spełnia on zróżnicowane potrzeby konsumentów.

Zasilany przez QNX Neutrino RTOS, cyfrowy zestaw wskaźników LCD Changan UNI-K zapewnia wszechstronny, wielopoziomowy, oparty na regułach model bezpieczeństwa, który zawiera najlepsze w swojej klasie technologie bezpieczeństwa firmy BlackBerry, które pomagają chronić przed awariami systemu, złośliwym oprogramowaniem i naruszeniami cyberbezpieczeństwa . BlackBerry QNX Neutrino RTOS obsługuje zarówno 64-bitowy system obliczeniowy ARMv8, jak i architekturę Intel x86-64, podczas gdy certyfikat ISO 26262 ASIL D wydany przez TÜV Rheinland gwarantuje, że producenci OEM i producenci mogą korzystać z RTOS QNX Neutrino do budowy połączonych pojazdów z bezpieczeństwem , sprawdzona niezawodność i wydajność ochrony.

“Producenci samochodów chcą poprawić wizualny wygląd cyfrowych desek rozdzielczych, jednocześnie przekazując krytyczne informacje kierowcom, aby uzyskać przewagę konkurencyjną w terenie. Cieszymy się, że możemy współpracować z BiTECH w celu wprowadzenia na rynek tego innowacyjnego cyfrowego zestawu wskaźników LCD dla nowego SUV-a Changan UNI-K które zapewnią kierowcom wspaniałe wrażenia z użytkowania”. Dheeraj Handa, wiceprezydent , Azja i Pacyfik Obszar w BlackBerry.

“QNX Neutrino RTOS zapewnia doskonałą wydajność w czasie rzeczywistym pod względem bezpieczeństwa funkcjonalnego i cyberbezpieczeństwa. Współpraca z BlackBerry nie tylko pozwala nam dostarczać niezawodny i atrakcyjny wizualnie zestaw narzędzi cyfrowych dla producentów samochodów, ale także umożliwia nam wprowadzanie pojazdów na rynek “. powiedział ShuangWen Zuo, dyrektor ds. badań i rozwoju w BiTech Automotive (Wuhu) Co., Ltd., szybciej i zwiększa zalety naszych produktów. Mamy nadzieję wzmocnić współpracę z BlackBerry i dostarczyć wysokiej jakości elektronikę samochodową konsumentom w przyszłość. . “

READ  Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

O BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) dostarcza inteligentne oprogramowanie zabezpieczające i usługi dla firm i rządów na całym świecie. Firma wierzy w ponad 500 m² W tym punkty końcowe 175 m² Samochody są dziś w drodze. zależy od Waterloo, OntarioFirma wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do dostarczania innowacyjnych rozwiązań w obszarach cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa i prywatności danych, a także jest liderem w obszarach bezpieczeństwa punktów końcowych, zarządzania punktami końcowymi, szyfrowania i systemów wbudowanych. Wizja BlackBerry jest jasna – zabezpieczyć przyszłość, której możesz zaufać.

Czarna jagoda. Mądra ochrona. Wszędzie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę BlackBerry.com i obserwuj BlackBerry.

Znaki towarowe, w tym między innymi BLACKBERRY i EMBLEM Design są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy BlackBerry Limited, a wyłączne prawa do takich znaków towarowych są wyraźnie zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. BlackBerry nie ponosi odpowiedzialności za produkty lub usługi osób trzecich.

O BiTECH
BiTECH Automotive (Wuhu) Co. Ltd. , Ltd to chińsko-zagraniczna spółka joint venture założona w 2012 roku, zatrudniająca ponad 500 pracowników i posiadająca 20 linii montażowych. Jego zdolność produkcyjna sięga ponad 4,5 miliona zestawów rocznie. Firma zajmuje się głównie projektowaniem, rozwojem i produkcją wysokiej jakości samochodowych produktów elektronicznych, takich jak terminale wyświetlaczy ICU i TFT. Obecnie produkty są używane przez Audi, Volvo Group, Great Wall Motors, Changan, Geely i SAIC-JOT-Silniki Wuling, Chery i innych głównych producentów w obu Chiny I na zewnątrz.

Kontakt z mediami:
BlackBerry Media Relations
(519) 597-7273
[email protected]

ŹRÓDŁO BlackBerry Limited

Powiązane linki

https://www.blackberry.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top