BlackBerry i BiTECH współpracują w celu zbudowania bezpiecznego i niezawodnego zestawu wskaźników cyfrowych LCD dla nowo wprowadzonego SUV-a Changan UNI-K

Changan UNI-K to nowy średnio-zaawansowany SUV wyposażony w zaawansowany program inteligentnego wspomagania jazdy i inteligentny kokpit z interaktywnym systemem monitorowania (IMS). Cyfrowy zestaw wskaźników LCD składa się z trzech części, z lewym okienkiem wyświetlającym ciśnienie w oponach i stan drzwi; Środkowa sekcja podkreślająca prędkość pojazdu, nawigację w rzeczywistości rozszerzonej, interfejs multimedialny i stan pojazdu; W części po prawej stronie znajduje się cyfrowe lusterko wsteczne, obrotomierz i wskaźnik poziomu paliwa. Różnorodność informacji wyświetlanych na cyfrowym zestawie wskaźników LCD zapewnia, że ​​odpowiednio spełnia on zróżnicowane potrzeby konsumentów.

Zasilany przez QNX Neutrino RTOS, cyfrowy zestaw wskaźników LCD Changan UNI-K zapewnia wszechstronny, wielopoziomowy, oparty na regułach model bezpieczeństwa, który zawiera najlepsze w swojej klasie technologie bezpieczeństwa firmy BlackBerry, które pomagają chronić przed awariami systemu, złośliwym oprogramowaniem i naruszeniami cyberbezpieczeństwa . BlackBerry QNX Neutrino RTOS obsługuje zarówno 64-bitowy system obliczeniowy ARMv8, jak i architekturę Intel x86-64, podczas gdy certyfikat ISO 26262 ASIL D wydany przez TÜV Rheinland gwarantuje, że producenci OEM i producenci mogą korzystać z RTOS QNX Neutrino do budowy połączonych pojazdów z bezpieczeństwem , sprawdzona niezawodność i wydajność ochrony.

„Producenci samochodów chcą poprawić wizualny wygląd cyfrowych desek rozdzielczych, jednocześnie przekazując krytyczne informacje kierowcom, aby uzyskać przewagę konkurencyjną w terenie. Cieszymy się, że możemy współpracować z BiTECH w celu wprowadzenia na rynek tego innowacyjnego cyfrowego zestawu wskaźników LCD dla nowego SUV-a Changan UNI-K które zapewnią kierowcom wspaniałe wrażenia z użytkowania”. Dheeraj Handa, wiceprezydent , Azja i Pacyfik Obszar w BlackBerry.

„QNX Neutrino RTOS zapewnia doskonałą wydajność w czasie rzeczywistym pod względem bezpieczeństwa funkcjonalnego i cyberbezpieczeństwa. Współpraca z BlackBerry nie tylko pozwala nam dostarczać niezawodny i atrakcyjny wizualnie zestaw narzędzi cyfrowych dla producentów samochodów, ale także umożliwia nam wprowadzanie pojazdów na rynek „. powiedział ShuangWen Zuo, dyrektor ds. badań i rozwoju w BiTech Automotive (Wuhu) Co., Ltd., szybciej i zwiększa zalety naszych produktów. Mamy nadzieję wzmocnić współpracę z BlackBerry i dostarczyć wysokiej jakości elektronikę samochodową konsumentom w przyszłość. . „

READ  Elizabeth Olsen ze swoimi najlepszymi momentami obsady Marvela

O BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) dostarcza inteligentne oprogramowanie zabezpieczające i usługi dla firm i rządów na całym świecie. Firma wierzy w ponad 500 m² W tym punkty końcowe 175 m² Samochody są dziś w drodze. zależy od Waterloo, OntarioFirma wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do dostarczania innowacyjnych rozwiązań w obszarach cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa i prywatności danych, a także jest liderem w obszarach bezpieczeństwa punktów końcowych, zarządzania punktami końcowymi, szyfrowania i systemów wbudowanych. Wizja BlackBerry jest jasna – zabezpieczyć przyszłość, której możesz zaufać.

Czarna jagoda. Mądra ochrona. Wszędzie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę BlackBerry.com i obserwuj BlackBerry.

Znaki towarowe, w tym między innymi BLACKBERRY i EMBLEM Design są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy BlackBerry Limited, a wyłączne prawa do takich znaków towarowych są wyraźnie zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. BlackBerry nie ponosi odpowiedzialności za produkty lub usługi osób trzecich.

O BiTECH
BiTECH Automotive (Wuhu) Co. Ltd. , Ltd to chińsko-zagraniczna spółka joint venture założona w 2012 roku, zatrudniająca ponad 500 pracowników i posiadająca 20 linii montażowych. Jego zdolność produkcyjna sięga ponad 4,5 miliona zestawów rocznie. Firma zajmuje się głównie projektowaniem, rozwojem i produkcją wysokiej jakości samochodowych produktów elektronicznych, takich jak terminale wyświetlaczy ICU i TFT. Obecnie produkty są używane przez Audi, Volvo Group, Great Wall Motors, Changan, Geely i SAIC-JOT-Silniki Wuling, Chery i innych głównych producentów w obu Chiny I na zewnątrz.

Kontakt z mediami:
BlackBerry Media Relations
(519) 597-7273
[email protected]

ŹRÓDŁO BlackBerry Limited

Powiązane linki

https://www.blackberry.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top