Battlefield 2042 planuje w przyszłym miesiącu dwa tryby

W trakcie Pole bitwy 2042Tydzień wczesnego dostępu dla osób, które zapłaciły dodatkowo, gracze byli bardziej tolerancyjni wobec błędów i oczekiwali, że zostaną one naprawione w łatce startowej. Cóż, gra jest dziś dostępna, łatka startowa została wydana, a gra wciąż jest w pewnym kształcie. 78% z 5500 recenzji dla pojedynczego gracza na Steam jest obecnie negatywnych, z wieloma awariami, słabą wydajnością i nie tylko. Dice powiedział, że planuje wydać dwie kolekcje w przyszłym miesiącu.

Ostrożnie traktowałbym negatywne recenzje Steam jako barometr bez krytyki, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzmożoną liczbę recenzji, ale wiele skarg wydaje się uzasadnionych. Niektórzy są bezpośrednio niezadowoleni z gry w kości, którą masz zrobić, nie lubią tego, co robisz inaczej, braku znajomych funkcji (takich jak tradycyjna tablica wyników), problemów z równowagą (cześć, poduszkowiec!) itp. To są sprawy krytyczne i odłożę recenzję Battlefielda 2042, nad którą obecnie pracuje Ed. Ale wielu nie jest zadowolonych z niezamierzonego stanu gry, problemów z wydajnością, problemów z punktacją, odczuwanych przez wielu opóźnień wejściowych i błędów.

Środa, kości Wydano wstępną aktualizację Co okazało się oczekiwaną aktualizacją startową. Powiedzieli, że naprawił „niektóre krytyczne problemy, które zidentyfikowaliśmy na krótko przed rozpoczęciem wczesnego dostępu” oraz szczegółowe plany dotyczące przyszłych poprawek.

„W nadchodzących tygodniach będziemy mieli więcej informacji na temat nadchodzących poprawek, zmian balansu i ulepszeń QoL” – powiedzieli. „W ciągu najbliższych 30 dni zaplanowano dwie dodatkowe aktualizacje, przy czym następna aktualizacja przyniesie więcej poprawek i ulepszeń, które zidentyfikowaliśmy w pierwszym tygodniu wczesnego dostępu, a także większą, bardziej istotną aktualizację później”.

Wydaje się mało prawdopodobne, że zasadniczo zmienią Battlefield 2042, ale być może stanie się grą, którą naprawdę stara się być. Uruchomienie ogromnej, zespołowej gry wieloosobowej bez czatu głosowego i planowanie dodania jej później jest zacięte. Gra nie wygląda na gotową.

Battlefield 2042 jest już dostępny za 50 GBP / 60 EUR / 60 USD parowyI Początek, I Epic Games Store. Jest również objęty subskrypcją EA Play Pro. Gra jest również dostępna na PlayStation i Xboksie.

Jeśli zaczynasz, Hayden ma trochę Porady dotyczące Battlefield 2042 jest Twoje.

Nadal chcę wiedzieć, co się dzieje z tymi kaczkami.

READ  iCloud+ z nowymi funkcjami prywatności, nieograniczoną obsługą kamer HomeKit wprowadzonych przez Apple na WWDC 2021

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top