„Bądź w kontakcie, nie mogę zrezygnować ze wszystkiego”

Zdjęcie: Marie Clavering/Young Hollywood/Getty Images

CJ Berry, formalnie znany jako Lana, nie pojawił się w AEW Programowanie, ale to część historii jej męża, Mero Mówi praktycznie za każdym razem, gdy jest w programie AEW.

„Zbawiciel” regularnie odnosi się do Perry, nie nazywając jej, nazywając ją „gorącą” żoną i odnosząc się do tego, co robią za zamkniętymi drzwiami. Od miesięcy fani zastanawiali się, czy Perry pojawi się u boku Miro w jakiejś formie w AEW. Jeśli nic więcej, jej ostatnie komentarze w tej sprawie podczas wirtualnego podpisywania z Aukcje autografów na Wschodnim Wybrzeżu To prawdopodobnie podsyci te spekulacje.

Cóż, powiem ci, powiedział Berry, bądź na bieżąco. „Nie mogę zrezygnować ze wszystkiego. Nie mogę teraz podawać całej gorącej herbaty”. (darmowy Jeremy Lambert z filmu Fightful.)

Podobnie, kilka dni po tym, jak Sami Guevara pokonał Miro i wygrał AEW TNT Championship na AEW Dynamite, Perry żartowała, że ​​zwróci tytuł swojemu mężowi.

Fani będą musieli poczekać i zobaczyć, co przyniesie Perry przyszłość.

WWE wydało Lanę 2 czerwca, kończąc jej podróż z firmą prawie osiem lat po debiucie. Przez całą swoją karierę była gwiazdą programów WWE; Najbardziej znana z roli menedżera Ruseva (obecnie Miro), Lana rywalizowała w tag teamie u boku Naomi przed jej uwolnieniem.

Związane z: Lana nie jest gotowa zrezygnować z wrestlingu: „Właściwie myślę, że dopiero wkraczam na szczyt mojego członkostwa”

READ  Celine Dion mówi, że „nie ma nic wspólnego z tym zdjęciem” po tym, jak jej zdjęcie zostało użyte w przedmeczowym show NHL

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top