Artysta z Ghany dodaje zabytkowe samoloty do przestrzeni edukacyjnej społeczności

Artysta z Ghany dodał sześć zabytkowych samolotów do społecznościowej przestrzeni edukacyjnej w wiosce, w której się urodził.

Artysta Ibrahim Mahama kupił samoloty w zeszłym roku, aby dodać je do stworzonego przez siebie centrum edukacyjnego Red Clay Studio.

Mahama jest uznanym na całym świecie artystą, który dorastał w Akrze, stolicy Ghany. Ale wrócił do północnej wioski Jenakpeng, aby zbudować sztukę studio i społecznościowa przestrzeń do nauki.

Centrum edukacyjne składa się z kilku dużych budynków. Jest przeznaczony do nauczania przedmiotów takich jak fizyka lotnicza, informatyka, historia, inżynieria i inne. Lekcje są bezpłatne.

Powstaje czerwona glina całkowicie Z materiałów pochodzących z recyklingu i lokalnych. Jest to bardzo podobne do sztuki Mahama. Wyrobił sobie markę, zamieniając niechciane lub odpadowe materiały w dzieła sztuki współczesnej.

Najnowszym dodatkiem do oferty edukacyjnej centrum były stare samoloty. Ma na celu przybliżenie uczniom samolotów.

Mahama powiedział agencji prasowej Reuters, że przestrzeń do nauki społeczności „nie ma wokół niej zbyt wiele”. inspirujące Artyści, ale produkują myślicieli.

„Jeśli dzieci dorosną i potrafią myśleć inaczej niż mają Pożyczki Myśleli, że to krok w kierunku pewnego rodzaju nadciągający – powiedział Mahama.

Szesnastoletni Abdellatif Zakaria od lat odwiedza Czerwoną Glinę. Podczas ostatniej wizyty spróbuj Drony Który wykonał zdjęcia oceanu, w tym sześć samolotów.

Red Clay służy również jako baza Mahama dla jego dzieł. Jego dzieła mogą sprzedać się za tysiące, a nawet miliony dolarów.

Ojciec Zachariasza, Denard, zajmuje się czerwoną gliną. Mówi, że centrum daje dzieciom możliwość zgłębiania tematów, które w innym przypadku byłyby dla nich niedostępne. Dodał, że doświadczenia można budować Zaufanie I pomaganie dzieciom dowiedzieć się więcej o sobie i dokąd chcą iść w życiu.

Mahama powiedział, że wierzy, że przestrzeń edukacyjna może „Transformacja Idee i życie” dla odwiedzających. „Oznacza to, że w przyszłości cały kraj, a nawet świat stanie się znacznie lepszym miejscem” – dodał.

READ  Sonda Juno NASA zbliży się w poniedziałek do Ganimedesa, księżyca Jowisza

Jestem Brian Lynn.

Reuters poinformował o tej historii. Bryan Lynn dostosował raport do VOA Learning English.

_________________________________________________________________

Słowa w tej historii

Cały Charakterystyka kompletny lub kompletny

studion. Przestrzeń, w której pracuje artysta lub fotograf

Inspiruje Piąty. Aby ktoś poczuł, że chce coś zrobić i może to zrobić

poprzednik n. Osoba, która wcześniej pracowała lub pracowała

nadciągający Charakterystyka Zdarza się już niedługo

Warkot n. Samojezdny pojazd lecący w powietrzu

Zaufanien. Poczucie pewności swoich możliwości

Transformacja Piąty. Całkowicie coś zmienić, zwykle poprawić

____________________________________________________________

Co myślisz o tej historii? Chcemy usłyszeć od Ciebie. Mamy nowy system zawieszenia. Oto jak to działa:

  1. 1. Wpisz swój komentarz w polu.
  2. 2. Pod ramką możesz zobaczyć cztery zdjęcia kont w mediach społecznościowych. To jest dla Disqus, Facebooka, Twittera i Google.
  3. 3. Kliknij jeden obraz, a pojawi się okno. Wprowadź dane logowania do swojego konta w mediach społecznościowych. Możesz też utworzyć go w systemie Disqus. To niebieskie kółko z literą „D”. Jest wolne.

Za każdym razem, gdy wracasz, aby skomentować stronę do nauki języka angielskiego, możesz użyć swojego konta i zobaczyć swoje komentarze i odpowiedzi. Nasza polityka dotycząca opinii to tutaj.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top