A$AP Rocky aresztowany podczas zdjęć w listopadzie 2021 r

$AP Rocky aresztowany

Bang Showbiznes – | Historia: 366549

A$AP Rocky został aresztowany w związku ze strzelaniną.

Policja zatrzymała 33-letniego rapera, którego prawdziwe nazwisko brzmi Rakim Myers, gdy jego prywatny odrzutowiec przyleciał w środę (20.04.22) na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles w związku z domniemanym wypadkiem, który miał miejsce około 22:20. 6 listopada 2021 r.

Prawnik Rocky’ego, Alan Jackson, potwierdził, że jego klient został aresztowany przez policję Los Angeles.

Ofiara podobno powiedziała policji, że Myers szedł ulicą z dwoma innymi osobami, kiedy zbliżył się do niego z pistoletem. Nienazwana ofiara twierdziła, że ​​raper postrzelił go trzy lub cztery razy i wierzyła, że ​​jedna z kul trafiła w jego lewą rękę.

Rocky był na Barbadosie ze swoją ciężarną dziewczyną Rihanną, ale nie jest jasne, czy była z nim, kiedy wrócił do USA z wakacji przed aresztowaniem.

W ostatnich tygodniach związek pary został szczegółowo zbadany po zarzutach, że raper nie był lojalny wobec Aminy Maadi.

Jednak Amina określiła te spekulacje jako „podłe”.

Napisała na Instagramie na początku tego miesiąca: „Zawsze uważałam, że bezpodstawne kłamstwo rozpowszechniane w mediach społecznościowych nie zasługuje na odpowiedź ani wyjaśnienie, zwłaszcza takie, które jest tak podłe. Początkowo zakładałam, że ta fałszywa plotka – sfabrykowana przy użyciu tak złośliwego kłamstwa. Intencja – nie będą traktowane poważnie.Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin przypomniano nam, że żyjemy w społeczeństwie, które bardzo szybko porusza tematy bez względu na podstawę merytoryczną i że nic nie jest poza zasięgiem. jeden z najpiękniejszych i najsłynniejszych czasów w życiu”.

Projektantka obuwia kontynuowała „szacunek i przywiązanie” zarówno do Rihanny, jak i A$AP, z którymi współpracowała już wcześniej.

READ  Królowa Elżbieta składa niespodziankę księciu Harry'emu kilka minut po jego przybyciu do Frogmore Cottage

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top