49ers vs. Packers: San Francisco pokonuje Green Bay w ekscytującym meczu i zapewnia sobie miejsce w mistrzostwach NFC

49ers vs.  Packers: San Francisco pokonuje Green Bay w ekscytującym meczu i zapewnia sobie miejsce w mistrzostwach NFC

Co jeszcze może wyniknąć z pojedynku play-off pomiędzy 49ers i Packers. San Francisco pokonało Green Bay 24:21 i zapewniło sobie miejsce w trzecim meczu z rzędu o mistrzostwo NFC.

Mecz rozpoczął się tuż przed końcem. Do przerwy było tylko 7:6, a 49ers prowadzili. Nie udało im się uzyskać większego impetu poza jednym wynikiem, podczas gdy Packers nie byli w stanie wykorzystać dynamiki, którą mieli.

Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Trzy zmiany prowadzenia były efektem trzech kolejnych przyłożeń obu drużyn.

Pierwszy przechwyt Jordana Love'a był pierwszą oznaką potencjalnej porażki Packers. Chociaż San Francisco nie było w stanie zdobyć siedmiu strat, udało mu się zdobyć bramkę z gry i zapewnić sobie cztery punkty.

Na trzy minuty przed końcem gola z gry ostatecznie przypieczętowano transakcję. Anders Karlsson właśnie złapał piłkę z 41. 49ers odpowiedzieli zdecydowanym przyłożeniem, tuż po tym jak Love ponownie rzucił swój drugi wybór tego wieczoru Dre Greenlawowi.

Rozgrywający czwartego roku Green Bay zdobył 194 jardy, dwa przyłożenia i dwa typy. Pierwszy rok nowego rozgrywającego na stanowisku startera zakończył się kosztownymi błędami.

Brock Purdy, niepowiązany z selekcjonerem Mr. w swoim drugim sezonie w Kalifornii, poprowadził swój zespół do meczu o tytuł porywającym powrotem, co zrobił tylko raz wcześniej. Rzucił tylko jedno przyłożenie na 252 jardy, ale kto musi być bohaterem w powietrzu, gdy na ziemi leży Christian McCaffrey. Biegacz zdobył dwa przyłożenia, w tym zwycięskie.

Zespół 49ers będzie gościł zwycięzcę meczu Lions-Buccaneers w ramach NFC Championship.

więcej: Oglądaj mecz 49ers vs. Packers z Fubo (bezpłatny okres próbny)

Wynik 49ers vs Packers

Pytanie 1 Pytanie 2 Pytanie 3 Pytanie 4 ostatni
49ers 0 7 7 10 24
Pakowacze 3 3 15 0 21

49ers vs. Packers, najważniejsze momenty play-offów NFL 2024

Cały czas wschodni.

23:17 Sprzeciw – Love rzuca swój drugi wybór tego wieczoru Greenlawowi! 49ers wygrają.

49 ERS 24, Pakowacze 21

23:12 Lądowanie – McCaffrey robi to ponownie! Wbiega sześć jardów środkiem, dzięki czemu 49ers mogą odzyskać prowadzenie już na minutę przed końcem meczu.

23:09 – Dwuminutowe ostrzeżenie było problemem i nie mogło nastąpić wcześniej. 49ers są w Green Bay 15.

11:00 WIECZOREM – W lewo! Carlson właśnie spudłował po rzucie z gry z 41 jardów. Do końca meczu pozostały cztery punkty, a do końca meczu pozostało 6:18.

22:57 – Jones w pierwszym zagraniu pokonuje 53 jardy. Kto był zaskoczony?

22:53 – 49ers nie mogą tego zrobić. Packers przejmują prowadzenie o 10, na 9:37 przed końcem.

22:50 – Absolutny grosz dla Jenningsa oszczędza jazdę dla San Francisco.

49ERS 17, PACZNIKI 21

READ  Podobno OG Anunoby chce wyprowadzić się z Toronto

22:40 Bramka z gry – Bramka z gry Moody's z 52 jardów trafia prosto w środek. 49ers są o trzy punkty bliżej lidera.

Koniec trzeciej kwarty: 49ers 14, Packers 21

22:36 – Purdy został zwolniony! 49ers mieli dużą przerwę, zajmując czwarte i dziewiąte miejsce.

22:29 Sprzeciw – Został wybrany! Podanie Love zostało tam wysoko skonwertowane przez Krafta i Greenlawa. Ogromna przerwa dla San Francisco.

49ERS 14, PAKUJĄCY 21

22:17 Lądowanie – Bardzo łatwe do wykonania. Miłość rzuca go w prawo, aby uzyskać łatwy wynik. Zdecydowali się na konwersję za 2 punkty, co jest dobre! Packers obejmują duże prowadzenie, a do końca trzeciej partii pozostaje 5:23.

22:13 – Co się stało? Nixon poszybował z 73 jardów do pola końcowego, ale nie trafił w okolice 20. Eric Wilson wskoczył na piłkę na 49ers 20, uniemożliwiając stratę i utrzymując piłkę w posiadaniu Packersów.

49ERS 14, PAKUJĄCY 13

22:09 Lądowanie – CMC to nazywa! McCaffrey pokonuje 39 jardów i w mgnieniu oka odwraca prowadzenie. 49ers znów prowadzą jednym punktem.

49ERS 7, PAKUJĄCY 13

22:03 Jest szeroko otwarte! Miłość ponownie odnajduje Miltona, tym razem w strefie końcowej, i wreszcie dociera do Green Bay. Prowadzą sześcioma punktami z czasem 9:27 w trzeciej kwarcie. Fani 49ers przez chwilę będą myśleć o wezwaniu do zakłócania podania.

22:02 Rzut karny – Miłość jest dla Miltona głęboka. Flaga zostaje rzucona w celu wyraźnej przeszkadzania w podaniach, a Packers przejmują piłkę przy San Francisco 19. Duże zwycięstwo drużyny gości, która chce w końcu dostać się do strefy końcowej.

21:58 – Miłość prowadzi go do środka na trzecim i pierwszym. Nazywa się to krótkim i prowadzi do wyzwania ze strony Green Bay. Po sprawdzeniu połączenie zostaje anulowane. Najpierw Packers.

Przerwa: 49ers 7, Packers 6

21:33 – Zakazany! Colby Wood, który wykonał Moody's rzut z gry z 48 jardów, został zablokowany, dzięki czemu do przerwy utrzymał wynik jednego punktu.

21:30 – Na 14 sekund przed końcem 49ers przebili piłkę, aby zmienić ustawienie. Prowadzili Green Bay z 30 na trzecim i jednym miejscu i mają nadzieję zdobyć jakikolwiek punkt, aby przedłużyć swoje prowadzenie do przerwy.

READ  Kanada nadal jest niepokonana w mistrzostwach świata w hokeju na lodzie, a Niemcy przegrywają

49ERS 7, PAKUJĄCY 6

21:14 – Po raz kolejny Packers są tak blisko, ale tak daleko od lądowania. Zdecydowali się na gola z gry, ponownie 29 jardów od Carlsona. Do przerwy prowadzą jednym punktem z wynikiem 4:09.

21:12 – Cóż za zastrzyk miłości! Green Bay wrócił do pierwszej dziesiątki, a Doubs złapał piłkę.

49ers 7, Packers 3

21:03 Lądowanie – I to jest George Kittle! Purdy posłał 32 jardy z tarczy w sam środek pola, aby zdobyć pierwsze punkty dla 49ers. Zespół gospodarzy zdobył 86 jardów po 12 rozegranych meczach i objął pierwsze prowadzenie w meczu na 8:42 przed końcem pierwszej połowy.

21:01 – Deebo Samuel, który do tej pory pojawiał się na boisku i poza nim, udaje się do szatni, aby ponownie podpisać kontrakt.

20:53 – Miłość wybiera podryw QB w San Francisco 14, ale jest krótki. Packers odwracają sytuację po upadkach.

Koniec pierwszej kwarty: 49ers 0, Packers 3

20:43 – Dube z zyskiem 38 jardów.

20:36 – Worek! Purdy został upuszczony przez Prestona Smitha i Kenny'ego Clarke'a. 49ers spadną na czwarte miejsce.

20:33 – Purdy ucieka prostym podaniem do przeciwnika. Savage nie wytrzymuje i nie przechwytuje, ale to kolejna oznaka trudnego początku gospodarzy. Już pięć razy wzywano ich do falstartu.

49ers 0, Packers 3

20:27 Bramka z gry – Packers zdobywają pierwsze punkty na tablicy po golu z gry z 29 jardów autorstwa Andersa Carlsona. San Francisco miało pierwsze posiadanie piłki na 7:22 przed końcem.

20:26 – Wyrzucony przez Charvariusa Warda! Love celował w Romeo Dobbsa w polu końcowym, ale nie udało mu się.

20:22 – Aarona Jonesa nie da się zatrzymać. Miał już 28 jardów na pięciu prowadzących, doprowadzając Packers na skraj czerwonej strefy.

20:15 – I ruszamy!

19:47 – Gwiazdy wychodzą na deszczowe popołudnie w Santa Clara.

19:22 – To Narodowy Dzień Sernika, ulubione święto każdego fana Packers. Green Bay musi wygrać i przełamać serię czterech porażek z rzędu… prawda?

READ  Raport: T-Wolves wziął Goberta Jazza w wielkim filmie

18:52 – Alexander, Daniel Whelan i Isaiah McDuffie zostali aktywowani przez Green Bay, podczas gdy George Odem i Dre Greenlaw są aktywni w San Francisco. Poniżej znajdują się nieaktywni gracze w dzisiejszym meczu rundy dywizji.