Podobno OG Anunoby chce wyprowadzić się z Toronto

Długoletni prezenter radiowy Bob McCown powiedział we wtorek, że OG Anunoby „chce zostać sprzedany” z dala od… dzikie ptaki. (Getty Images)

Pomimo jego spokojnego zachowania na korcie, szum komercyjny wokół OG Anunoby wciąż rośnie.

Zaledwie dzień po pliku Raport z Toronto Star Toronto Raptors rzekomo zaoferowano trzy typy w pierwszej rundzie dla 25-letniego napastnika, co jest kolejną plotką o możliwym odejściu z jedynej drużyny NBA Anunobe.

– powiedział we wtorek długoletni prezenter z Toronto, Bob McCown jego podcast Anunobi nie chce już być raptorem.

„Rozmawiałem wczoraj przez telefon z kimś z wewnątrz NBA” – powiedział McCown. „Przypadkowo zadzwonił do mnie. To facet, którego znam od kilku lat. Powiedział mi, że Anunoby chce wyjechać z Toronto. coś. To nazwa, która jest tam od dłuższego czasu.

To nie pierwszy raz, gdy krążą plotki o tym, że Anunobi jest nieszczęśliwy w Toronto. Jake Fisher, potem z Bleacher Report, wspomniany W maju napastnik był „niezadowolony ze swojej roli” i miał drużyny biegające wokół, mając nadzieję na spadek rzekomo niezadowolonego gracza.

anonoba powiedziała Kate Bernice z TSN W listopadzie był „zaskoczony” wiadomościami i przyznał, że „nie mógł nic zrobić”, aby jego nazwisko znalazło się na pierwszych stronach gazet.

Anunoby jest w trakcie kariery, notując średnio 17,4 punktu i 5,7 zbiórki na mecz, strzelając 36,4 procent z zasięgu trzech punktów w ponad pięciu próbach na zawody. Ponadto prowadzi w lidze pod względem przechwytów (90) i przechwytów na mecz (2,1).

Produkt Indiana University jest objęty kontraktem na co najmniej jeden dodatkowy sezon i ma opcję gracza na sezon 2024-25. W tym roku zarobi nieco ponad 17 milionów dolarów.

Biorąc pod uwagę, jak słabo radzili sobie Raptors w tym sezonie, pojawiło się wiele spekulacji na temat sprzedaży do Toronto w terminie, z Anunobim wśród głównych faworytów ze względu na rzekomo wysoki zwrot, jaki otrzymałby w każdej transakcji.

READ  Przewodnik dla fanów wózków po Montrealu Canadiens

Termin handlu w NBA upływa 9 lutego.

Więcej z Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top