49ers vs. Packers: San Francisco pokonuje Green Bay w ekscytującym meczu i zapewnia sobie miejsce w mistrzostwach NFC

49ers vs.  Packers: San Francisco pokonuje Green Bay w ekscytującym meczu i zapewnia sobie miejsce w mistrzostwach NFC

Co jeszcze może wyniknąć z pojedynku play-off pomiędzy 49ers i Packers. San Francisco pokonało Green Bay 24:21 i zapewniło sobie miejsce w trzecim meczu z rzędu o mistrzostwo NFC.

Mecz rozpoczął się tuż przed końcem. Do przerwy było tylko 7:6, a 49ers prowadzili. Nie udało im się uzyskać większego impetu poza jednym wynikiem, podczas gdy Packers nie byli w stanie wykorzystać dynamiki, którą mieli.

Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Trzy zmiany prowadzenia były efektem trzech kolejnych przyłożeń obu drużyn.

Pierwszy przechwyt Jordana Love'a był pierwszą oznaką potencjalnej porażki Packers. Chociaż San Francisco nie było w stanie zdobyć siedmiu strat, udało mu się zdobyć bramkę z gry i zapewnić sobie cztery punkty.

Na trzy minuty przed końcem gola z gry ostatecznie przypieczętowano transakcję. Anders Karlsson właśnie złapał piłkę z 41. 49ers odpowiedzieli zdecydowanym przyłożeniem, tuż po tym jak Love ponownie rzucił swój drugi wybór tego wieczoru Dre Greenlawowi.

Rozgrywający czwartego roku Green Bay zdobył 194 jardy, dwa przyłożenia i dwa typy. Pierwszy rok nowego rozgrywającego na stanowisku startera zakończył się kosztownymi błędami.

Brock Purdy, niepowiązany z selekcjonerem Mr. w swoim drugim sezonie w Kalifornii, poprowadził swój zespół do meczu o tytuł porywającym powrotem, co zrobił tylko raz wcześniej. Rzucił tylko jedno przyłożenie na 252 jardy, ale kto musi być bohaterem w powietrzu, gdy na ziemi leży Christian McCaffrey. Biegacz zdobył dwa przyłożenia, w tym zwycięskie.

Zespół 49ers będzie gościł zwycięzcę meczu Lions-Buccaneers w ramach NFC Championship.

więcej: Oglądaj mecz 49ers vs. Packers z Fubo (bezpłatny okres próbny)

Wynik 49ers vs Packers

Pytanie 1 Pytanie 2 Pytanie 3 Pytanie 4 ostatni
49ers 0 7 7 10 24
Pakowacze 3 3 15 0 21

49ers vs. Packers, najważniejsze momenty play-offów NFL 2024

Cały czas wschodni.

23:17 Sprzeciw – Love rzuca swój drugi wybór tego wieczoru Greenlawowi! 49ers wygrają.

49 ERS 24, Pakowacze 21

23:12 Lądowanie – McCaffrey robi to ponownie! Wbiega sześć jardów środkiem, dzięki czemu 49ers mogą odzyskać prowadzenie już na minutę przed końcem meczu.

23:09 – Dwuminutowe ostrzeżenie było problemem i nie mogło nastąpić wcześniej. 49ers są w Green Bay 15.

11:00 WIECZOREM – W lewo! Carlson właśnie spudłował po rzucie z gry z 41 jardów. Do końca meczu pozostały cztery punkty, a do końca meczu pozostało 6:18.

22:57 – Jones w pierwszym zagraniu pokonuje 53 jardy. Kto był zaskoczony?

22:53 – 49ers nie mogą tego zrobić. Packers przejmują prowadzenie o 10, na 9:37 przed końcem.

22:50 – Absolutny grosz dla Jenningsa oszczędza jazdę dla San Francisco.

49ERS 17, PACZNIKI 21

READ  Raptors nie oferują Barnesa w ramach potencjalnego pakietu Duranta

22:40 Bramka z gry – Bramka z gry Moody's z 52 jardów trafia prosto w środek. 49ers są o trzy punkty bliżej lidera.

Koniec trzeciej kwarty: 49ers 14, Packers 21

22:36 – Purdy został zwolniony! 49ers mieli dużą przerwę, zajmując czwarte i dziewiąte miejsce.

22:29 Sprzeciw – Został wybrany! Podanie Love zostało tam wysoko skonwertowane przez Krafta i Greenlawa. Ogromna przerwa dla San Francisco.

49ERS 14, PAKUJĄCY 21

22:17 Lądowanie – Bardzo łatwe do wykonania. Miłość rzuca go w prawo, aby uzyskać łatwy wynik. Zdecydowali się na konwersję za 2 punkty, co jest dobre! Packers obejmują duże prowadzenie, a do końca trzeciej partii pozostaje 5:23.

22:13 – Co się stało? Nixon poszybował z 73 jardów do pola końcowego, ale nie trafił w okolice 20. Eric Wilson wskoczył na piłkę na 49ers 20, uniemożliwiając stratę i utrzymując piłkę w posiadaniu Packersów.

49ERS 14, PAKUJĄCY 13

22:09 Lądowanie – CMC to nazywa! McCaffrey pokonuje 39 jardów i w mgnieniu oka odwraca prowadzenie. 49ers znów prowadzą jednym punktem.

49ERS 7, PAKUJĄCY 13

22:03 Jest szeroko otwarte! Miłość ponownie odnajduje Miltona, tym razem w strefie końcowej, i wreszcie dociera do Green Bay. Prowadzą sześcioma punktami z czasem 9:27 w trzeciej kwarcie. Fani 49ers przez chwilę będą myśleć o wezwaniu do zakłócania podania.

22:02 Rzut karny – Miłość jest dla Miltona głęboka. Flaga zostaje rzucona w celu wyraźnej przeszkadzania w podaniach, a Packers przejmują piłkę przy San Francisco 19. Duże zwycięstwo drużyny gości, która chce w końcu dostać się do strefy końcowej.

21:58 – Miłość prowadzi go do środka na trzecim i pierwszym. Nazywa się to krótkim i prowadzi do wyzwania ze strony Green Bay. Po sprawdzeniu połączenie zostaje anulowane. Najpierw Packers.

Przerwa: 49ers 7, Packers 6

21:33 – Zakazany! Colby Wood, który wykonał Moody's rzut z gry z 48 jardów, został zablokowany, dzięki czemu do przerwy utrzymał wynik jednego punktu.

21:30 – Na 14 sekund przed końcem 49ers przebili piłkę, aby zmienić ustawienie. Prowadzili Green Bay z 30 na trzecim i jednym miejscu i mają nadzieję zdobyć jakikolwiek punkt, aby przedłużyć swoje prowadzenie do przerwy.

READ  Pan Snow, dyrektor generalny Flames jest wdzięczny za podzielenie się historią bitwy ALS podczas rozdania nagród NHL

49ERS 7, PAKUJĄCY 6

21:14 – Po raz kolejny Packers są tak blisko, ale tak daleko od lądowania. Zdecydowali się na gola z gry, ponownie 29 jardów od Carlsona. Do przerwy prowadzą jednym punktem z wynikiem 4:09.

21:12 – Cóż za zastrzyk miłości! Green Bay wrócił do pierwszej dziesiątki, a Doubs złapał piłkę.

49ers 7, Packers 3

21:03 Lądowanie – I to jest George Kittle! Purdy posłał 32 jardy z tarczy w sam środek pola, aby zdobyć pierwsze punkty dla 49ers. Zespół gospodarzy zdobył 86 jardów po 12 rozegranych meczach i objął pierwsze prowadzenie w meczu na 8:42 przed końcem pierwszej połowy.

21:01 – Deebo Samuel, który do tej pory pojawiał się na boisku i poza nim, udaje się do szatni, aby ponownie podpisać kontrakt.

20:53 – Miłość wybiera podryw QB w San Francisco 14, ale jest krótki. Packers odwracają sytuację po upadkach.

Koniec pierwszej kwarty: 49ers 0, Packers 3

20:43 – Dube z zyskiem 38 jardów.

20:36 – Worek! Purdy został upuszczony przez Prestona Smitha i Kenny'ego Clarke'a. 49ers spadną na czwarte miejsce.

20:33 – Purdy ucieka prostym podaniem do przeciwnika. Savage nie wytrzymuje i nie przechwytuje, ale to kolejna oznaka trudnego początku gospodarzy. Już pięć razy wzywano ich do falstartu.

49ers 0, Packers 3

20:27 Bramka z gry – Packers zdobywają pierwsze punkty na tablicy po golu z gry z 29 jardów autorstwa Andersa Carlsona. San Francisco miało pierwsze posiadanie piłki na 7:22 przed końcem.

20:26 – Wyrzucony przez Charvariusa Warda! Love celował w Romeo Dobbsa w polu końcowym, ale nie udało mu się.

20:22 – Aarona Jonesa nie da się zatrzymać. Miał już 28 jardów na pięciu prowadzących, doprowadzając Packers na skraj czerwonej strefy.

20:15 – I ruszamy!

19:47 – Gwiazdy wychodzą na deszczowe popołudnie w Santa Clara.

19:22 – To Narodowy Dzień Sernika, ulubione święto każdego fana Packers. Green Bay musi wygrać i przełamać serię czterech porażek z rzędu… prawda?

READ  Gracze MLB dodają przezroczyste spodnie do obaw związanych z nowymi strojami

18:52 – Alexander, Daniel Whelan i Isaiah McDuffie zostali aktywowani przez Green Bay, podczas gdy George Odem i Dre Greenlaw są aktywni w San Francisco. Poniżej znajdują się nieaktywni gracze w dzisiejszym meczu rundy dywizji.