Gustafsson strzelił gola i asystował w zwycięstwie Rangersów nad Flames

Gustafsson powiększył prowadzenie do 3-1 o 16:53 w grze 4 na 4, kiedy posłał luźną piłkę nad linię bramkową po tym, jak pierwszy strzał Chytila ​​wpadł pod ramię Markstroma.

„To była trudna druga połowa” – powiedział kapitan Flames Mikael Backlund. Wyszliśmy na boisko i zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, szczególnie w pierwszej połowie pierwszej połowy, a potem pozwoliliśmy im wejść w mecz, a oni przejęli kontrolę i trochę utrzymali formę w drugiej połowie.

Shesterkin znakomicie obronił Jonathana Huberdeau w trzeciej kwarcie o 9:31 po backdoorowym ustawieniu Eliasa Lindholma.

Shesterkin zablokował także strzał Nazema Kadriego w nadgarstek o 17:58, pomagając drużynie utrzymać zwycięstwo Nowego Jorku.

„Jedynymi osobami, które wyciągną nas z tego kłopotu, jest 20 osób na tej sali” – powiedział obrońca Calgary Mackenzie Weegar. „Musimy ciężko pracować. Powtarzałem to cały czas. Mamy konkurencję, mamy tutaj wysiłek, mamy chłopaków. Jesteśmy po prostu w kryzysie.”. Wszedł wcześnie. Myślę, że możemy się z tego wydostać. Będzie to jednak wymagało ciężkiej pracy i musimy położyć temu kres tak szybko, jak to możliwe.

Napastnik Flames Adam Ruzicka doznał widocznej kontuzji górnej części ciała o 18:32 pierwszej tercji, po tym jak napastnik Rangers Jimmy Vesey doznał kontuzji i nie wrócił na boisko.

Uwagi: Na początek sezonu Kreider strzelił pięć goli w sześciu meczach. Potrzebuje jeszcze trzech, aby dorównać Andy’emu Bathgate’owi i zająć czwarte miejsce w historii Rangers. … Panarin w swojej 6-punktowej passie zdobył osiem punktów (trzy gole i pięć asyst). … Celem Colemana był jego 200. punkt w NHL. Jest trzecim urodzonym w Teksasie graczem NHL, który przekroczył 200 punktów, dołączając do Briana Leacha (1028) i Setha Jonesa (377). … Chytil zanotował pięć asyst w dwóch ostatnich meczach. …Nie było aktualizacji po grze dla Ruzickiej.

READ  Seria home runów MacKinnona wynosi 22 punkty, a Avalanche prowadzi Bruins w serii rzutów karnych