Sheldon Keefe odchodzi z Toronto Maple Leafs po porażce z Chicago Blackhawks

Trener Toronto Maple Leafs Sheldon Keefe wezwał najlepszych zawodników swojej drużyny po porażce 4:1 z Toronto Maple Leafs. Chicago Blackhawks w poniedziałkowy wieczór.

Keefe szczególnie skrytykował grę Toronto Stars na początku porażki, co przerwało passę dwóch zwycięstw z rzędu na początek sezonu.

„Wszyscy nasi najlepsi gracze byli naprawdę niechlujni na początku meczu” – powiedział Keefe. „Więc nie dało nam to szansy na kontrolowanie gry”.

„Kiedy pozwalasz przeciwnikowi się kręcić, widzieliśmy już ten film”.

Maple Leafs zwyciężyli 9:7 w pierwszej połowie, a następnie 13:12 w drugiej połowie, dając Blackhawks prowadzenie 3:1. W ostatniej akcji Toronto pokonało Chicago 16:9, ale nie mogło znaleźć drogi do przodu Arvid Soderblom, który tego wieczoru obronił 34 razy.

Bramkarz Joseph Wall zadebiutował w sezonie w drużynie Maple Leafs, strzelając trzy gole z 30 strzałów. W trzech meczach Maple Leafs strzelili 13 bramek i stracili 13 bramek.

Jedynego gola dla Toronto w poniedziałek zdobył kapitan Johna Tavaresa, WilliamNylander W Pomaga w malowaniu od Marka Giordano.

„Możemy powiedzieć, że to długi sezon, ale chcemy jak najszybciej wznowić grę” – powiedział Tavares po porażce.

W czwartek Maple Leafs rozegrają swój pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie z Liverpoolem Florida Panthers, którzy wiosną ubiegłego roku wyeliminowali Toronto w drugiej rundzie play-offów.

READ  Wyniki testów Formuły 1 2024 – Dzień 1 (Międzynarodowy Tor w Bahrajnie): PlanetF1