Blue Jays spodziewają się powołać Rafaela Dullesa na spotkanie

Blue Jays ma ustawić prawą rękę Rafael Dulles Za zadanie w celu otwarcia miejsca na liście dla gracza/obrońcy Kevin Smith Ben Nicholson Smith z Sportsnet donosi, że zostanie wybrany na listy 40 i 26 mężczyzn (Przez Twittera). Sójki oficjalnie nie ogłoszą przeprowadzki, dopóki nie upewnią się, że na dzisiejszy mecz nie będzie padać, Tweety Gregor Chisholm, gwiazda Toronto. Oczekuje się, że miasto Toronto będzie odgrywać rolę odpowiedniego debiutanta Alek Manoh Na liście żałoby i przygotuj Sothebow Tim Maze Nicholson Smith z IL dodaje 10 dni.

Dolis, lat 33, wrócił do głównych lig z Jays w 2020 roku po czterech solidnych latach w Japonii i zdobył 1,50 ERA w 24 klatkach. Udało się to jednak przy tempie chodzenia wynoszącym 14,3 procent, a pomiary niezależne od pracy w terenie były, co zrozumiałe, mniej optymistyczne niż zarobiona średnia biegania. W 2021 r. W przypadku Doulisa sytuacja potoczyła się w odwrotnym kierunku, a jego wskaźnik chodu wzrósł do 17,3 procent poniżej tego poziomu, a jego silny wskaźnik uderzeń spadł z 31 do 25 procent.

W 32 strzałach w tym sezonie Dolis ma ocenę 5,63 ERA. Utopił trzech hitlerów i rzucił cztery dzikie boiska, a także 27 skywalkerów przez 32 trasy odpoczynku. Prędkość prawej ręki dla śliskiej piłki wynosi średnio 94,8 mil na godzinę, ale jego problemy z kontrolą okazały się kłopotliwe dla Jaysa. Było to szczególnie widoczne ostatnio, ponieważ Dolis wykonał tylko jeden obrót w swoich ostatnich trzech rundach, dając w sumie pięć przejazdów w sześciu uderzeniach i pięć zwrotów w tym czasie.

Dolis gra w sezonie 2021 z rozsądną pensją 1,5 miliona dolarów, więc nie jest wykluczone, że zespół wystąpi z roszczeniem spekulacyjnym, gdy trafi na zwolnienia. Wciąż jest winien około 371 000 $ z tej podstawowej pensji za pozostałą część sezonu, chociaż kontrakt zawiera również pewne zachęty za wyniki, które generalnie odnoszą się do rozgrywanych meczów, całkowitych inningów i/lub ukończonych meczów.

READ  Mecz US Open został zatrzymany w ulewnym deszczu pomimo dachu stadionu

Zwracając się do 26-letniego Smitha, zadebiutuje w wielkiej lidze, gdy po raz pierwszy wyjdzie na boisko. Baseball America nazwał go 91. graczem w grze dwa lata temu w sezonie 2018-2019, i chociaż od tego czasu jego akcje nieco spadły, Smith miał niesamowity sezon z klubem Triple-A Jaysa – pierwszy raz, kiedy osiągnął to. poziom. W swoich pierwszych 352 spotkaniach na desce Triple-A zdobył serię .286/.371/.576 z 19 home runami, 23 deblami, czterema trójkami i 16 przechwytami baz.

Wszechstronny Smith spędził większość swojego czasu w tym sezonie w krótkim czasie, ale widział również aktywność w trzeciej bazie i na rogach boiska. Widział także czas w drugiej bazie jeszcze w 2019 roku, a nawet zaliczył dwa pierwsze występy w bazie podczas swoich studiów na University of Maryland, chociaż było to już w 2015 roku. diamenty, wraz z nowym kolegą z drużyny w wielkiej lidze Otto Lopez, jest kandydatem do wejścia do roli korzyści dla Jays na nadchodzące lata.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top