Leon Draisaitl Edmonton Oilers Gra decyzyjna na czas 7 Los Angeles Kings

Edmonton Oilers naprzód Leon Drystel Według Ryana Reschauge’a z TSN nie wydaje się, aby brał udział w porannej łyżwiarstwie przed sobotnim Game Seven przeciwko Los Angeles Kings.

Nie został wykluczony i prawdopodobnie będzie decyzją na dzisiejszy mecz.

Draisaitl wydawał się zranić kostkę w meczu 6 i opuścił ławkę w pierwszej tercji, po czym wrócił do gry przez resztę meczu. Zdobył jedną asystę w nieco ponad 18 minutach lodowatego czasu w wygranym 4-2 meczu Nafciarzy w Game Six w czwartek.

prosto Warren Vogel ćwiczył w górnej linii z Conor McDavid I Zabójca Yamamoto.

Foegele * -McDavid-Yamamoto
Ken McLeod Heyman
Archibald – RNH – Ryan
Puljujarvi-Brassard-Kassian

obrońca pielęgniarka W sobotę powróci z zawieszenia na jeden mecz i zagra z parą Cody Sissy. Britt Colak Nie wydawał się być na lodzie, dodał Richog.

26-latek strzelił pięć goli i trzy asysty podczas pierwszych sześciu meczów pierwszej rundy serii Oilers.

READ  Darko Rajakovic jest podekscytowany objęciem stanowiska głównego trenera Raptors