5 najlepszych popiołów wojennych Elden Ring Megasword do dominacji PvP w Koloseum

Ashes of War to jedna z najbardziej ekscytujących i unikalnych funkcji Elden Ring. Ashes of War bardzo urozmaica konfiguracje i często może być kluczem do sukcesu w bitwach. Dlatego wraz z wydaniem aktualizacji Colosseum wielu fanów będzie chciało wiedzieć, jakie są najlepsze Ashes of War, których mogą użyć w PvP do swoich mega mieczy.

Koloseum zostało otwarte. W aktualizacji 1.08 gracze mogą teraz brać udział w bitwach na arenie PvP, używając lalek Mariki znajdujących się w każdym lobby Koloseum lub w Okrągłym Stole, po prostu odwiedzając każdą lokalizację raz. https://t.co/BFIwOeJQFs

Należy wyjaśnić, że ta lista nie jest ostateczna, a fani zawsze mogą wyrazić swoją opinię na temat tego, co jest najlepsze dla ich stylu gry i budowy.


Krok Bloodhound i czterech innych graczy korzystających z Popiołów Wojennych, których muszą używać z kolosalnymi mieczami w Elden Ring Colosseum

1) Okrzyk wojenny

Pierwszym ważnym graczem, którego gracze Ash of War powinni używać w Elden Ring Colosseum, jest Okrzyk wojenny. Popiół wojny zapewnia powinowactwa i wzmocnienia broni, gdy jest używany.

Jego dwa godne uwagi wzmocnienia to lepszy pancerz i zwiększenie obrażeń. Wzmacniacz obrażeń można wzmocnić medalem ryku. Jest doskonały i ma około 40 sekund czasu działania, co jest ogromne jak na pojedynek PvP. Zajmuje również bardzo mało FP, pozwalając graczom na używanie innych zaklęć.


2) Tupnięcie Szronu

to jest Popioły wojny Często jest pomijany, głównie dlatego, że wiele miesięcy temu dostał poważnego osłabienia. Chociaż moc jest zmniejszona, nadal jest świetnym popiołem wojennym i może być używany w pvp.

READ  Umowa wyszukiwania DuckDuckGo przestaje blokować przeglądarki Microsoft śledzące

To może nie być dobre w pojedynkach 1 na 1, ale bardzo dobre w 3 na 3 lub każdy na wszystkich, gdzie gracze muszą kontrolować tłum lub kontrolować obszar przed wrogami. Ash of War pozostawia ślad mgły na ziemi, który tworzy szron i może zaskoczyć tych graczy, którzy lubią unikać spamu Elden Ring.


3) Determinacja królewskiego rycerza

To jest popiół wojny, o którym gracze często mówią, że pomaga wygrać PvP bez żadnego wysiłku. Po użyciu gracze otrzymają potężną premię do następnego ataku.

Należy pamiętać, że to wzmocnienie ataku jest na tyle duże, że może zburzyć równowagę jednym ciosem. Często może być kluczem do wygrania pozornie przegranej bitwy. Poza tym Ash of War bardzo dobrze pasuje do czołgów zaprojektowanych z myślą o jak największej wymianie handlowej.


4) Złota przysięga

To jest Popiół Wojny, który graczom PvP Elden Ring będzie bardzo przydatny w scenariuszach 2 na 2 lub 3 na 3 w Koloseum Elden Ring. Złota przysięgagdy jest używany, zapewnia zwiększoną siłę ataku i obronę wszystkim pobliskim sojusznikom.

Wzrost może nie jest bardzo duży, ale nie ma minusów. Poza tym gracze nie potrzebują wiary, aby ją zbudować, mimo że jest to popiół świętej wojny. Dlatego ta gra Ash of War nie wymaga zaangażowania ze strony graczy, co czyni ją jeszcze bardziej wartościową dla PvP.


5) Krok ogara

Nazwany The Last Ashes of War do rozważenia na tej liście Krok psa policyjnego. Ash of War pozwala graczom zniknąć na kilka sekund przed ponownym pojawieniem się, co ułatwia unikanie ataków i tworzenie elementu zaskoczenia.

Ten Ash of War jest dostępny od jakiegoś czasu, ale nadal jest dość irytujący w obsłudze, a graczom Elden Ring, którzy używają wolniejszej broni, takiej jak ogromne miecze, będzie łatwiej zmieniać pozycje w bitwach.

READ  Porównanie Google Pixel 7 i Apple iPhone 14

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top