3 gwiazdy AEW zastrzeliły Vince’a McMahona i 2, które go chwaliły

AEW Zawiera wielu byłych WWE Superstars, którzy przeskoczyli do swojego składu. Niezależnie od tego, czy jest to niezadowolenie z ich miejsca w firmie, twórcze różnice, czy po prostu porzucenie, jest wiele powodów, dla których zapaśnicy tacy jak Chris Jericho, Adam Cole, Brian Danielson, Jon Moxley i inni opuścili giganta profesjonalnego wrestlingu, WWE, aby podpisać kontrakt z AEW.

Podczas gdy niektórzy zapaśnicy zerwali polubownie, inni żywili urazę do sposobu, w jaki zrobili to Vince McMahon i jego współpracownicy. Traktuj ich podczas ich pobytu w WWE. Od tego czasu większość obecnych zapaśników AEW mierzyła swój czas pracując z Vincem.

Tutaj przyjrzymy się 3 gwiazdom AEW, które przybiły swojego byłego szefa i 2, które złożyły mu hołd.


5. Gwiazda AEW, która płakała Vince McMahon: CM Punk

Po prostu od niechcenia przypominając wszystkim, że CM Punk i Vince McMahon rozegrali naprawdę fajny mecz na Monday Night Raw w październiku 2012 r. Mów, co chcesz o Vince’ie, on zawsze jest gotowy, aby stanąć na ringu, jeśli zajdzie taka potrzeba. https://t.co/56q99aMznU

WWE Prezydent Vince McMahon nie zawsze zgadza się ze swoimi najlepszymi gwiazdami. CM Punk nie był wyjątkiem. Ich osobisty związek stał się tak kontrowersyjny, że zasłynęli z tego, że stali się tematem opowieści na antenie. To ostatecznie doprowadziło go do odejścia z firmy.

Promując swój debiut AEW na tegorocznym All Out Show, Punk pojawił się w Chicago 670 punktów. The Best in the World pamiętał swój pierwszy poważny spór ze swoim byłym szefem.

READ  Nowe anime Makoto Shinkaia nazywa się Suzumi no Tojimari

Przed katastrofalnym grudniem do Dismember PPV, Punk powiedział Vince’owi McMahonowi, że nie zgodził się na zakończenie meczu Elimination Chamber, w którym Bobby Lashley wygrał ECW Championship.

PPV okazał się ogromną porażką i miał jeden z najniższych wskaźników zakupu w historii. Wyglądało więc na to, że Punk miał rację. Zastanawiając się nad tym incydentem, powiedział:

Zawsze mówiłem mu prawdę, zawsze byłbym szczery” – powiedział CM Punk.

Punk był również bardzo krytyczny wobec produktu WWE od czasu jego odejścia z firmy, po jego niesławnym występie w Colt Cabana sztuka zapasów Podcast do jego ostatnich komentarzy na temat serii WWE.

Gwiazda AEW Krytykowany w WWE i Vince McMahon przez pełnomocnika Po tym, jak firma wypuściła sześciu zapaśników i powiedziała, że ​​jest to produkt, który nadal produkuje „śmieci”.

W odpowiedzi na tweet o zwolnieniu przez WWE Brauna Strowmana, Aleistera Blacka, Lany, Ruby Riott, Buddy’ego Murphy’ego i Santany Garrett oraz ich niezdolności do wykorzystania talentów, Punk napisał na Twitterze:

„To jak wysokobudżetowy film ze świetną ekipą, ale jeśli został napisany przez kreatywnie zbankrutowanych głupków specjalnie dla jednej widowni, w języku, którego nikt już nie rozumie, jest…..rozbity”.

„Ale ludzie oglądają to, bo lubią filmy” – napisał Punk.

Umieść tweeta To jak film z ogromnym budżetem i ekipą, ale jeśli został napisany przez twórczo pozbawionych grosza głupców specjalnie dla jednej widowni, w języku, którego nikt już nie rozumie, to…..śmieci. Ale ludzie to oglądają, bo kochają filmy. 🤷🏼♀️

Kontrowersyjna relacja między zapaśnikiem AEW a jego byłym szefem zapewnia, że ​​w najbliższym czasie nie zobaczymy ponownie Punk w WWE. Ale AEW to idealne miejsce do lądowania Straight Edge Superstar. Wspaniale się odbudował w swojej karierze i teraz stoi przed nim MJF W niecierpliwie wyczekiwanym sporze.

READ  Weekend nie do poznania jak ojciec chrzestny w Halloween

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top