28 września: raport informacyjny National Hockey League

Qadri podpisał z Calgary siedmioletni kontrakt o wartości 49 milionów dolarów (7 milionów dolarów średnioroczna wartość) 18 sierpnia.

Mackenzie i zazdrosny A Jonathan Huberdeau nagrywać i Brett Sutter A Michael Stone Każdy z nich miał cel i ogień pomocniczy. Jakuba Markstroma Zrobił 12 rzutów obronnych w dwóch przerwach, zanim go zastąpił Dustin Wilkktóry zatrzymał wszystkie dziewięć trafionych strzałów, aby utrzymać zamknięcie.

Calvin Piccard Zatrzymaj 16 z 17 strzałów o 31:36 dla olejarki. Stuarta Skinnera Wykonaj 14 rzutów obronnych z ulgą.

Sutter dał Flamesowi prowadzenie 1:0 przy 6:56 w drugiej połowie, a Stone na 2:0 16:36.

Wigar strzelił swojego pierwszego gola przedsezonowego, powiększając stratę do 3-0 16:23 z trzeciej, Huberdeau strzelił trzy sekundy przed końcem 4-0.

Kaczki 3, Kojot 1: Trevor Zegras Doznał kontuzji górnej części ciała w drugim okresie zwycięstwa Anaheim Ducks 3-1 nad Arizona Coyotes w Honda Center w Anaheim.

Zegras zajął drugie miejsce wśród debiutantów NHL z 61 punktami (23 gole i 38 asyst) w 75 meczach w zeszłym sezonie. Trener kaczek Dallas Aikins nie miał aktualizacji po grze.

– Był uszkodzony – powiedział Eakins. „Oczywiście był to silny cios (przez napastnika Coyotes Jan Jennick). Nigdy nie lubisz patrzeć, jak twój zawodnik tak upada.

Lucas Dostal Zrobił 28 przystanków dla Anaheim. Ryan Stromktóry 13 lipca podpisał pięcioletni kontrakt z The Ducks, w debiucie strzelił gola i asystował.

Karel Vimelka Zrobił 20 przystanków do Arizony.

Paful Regenda Strzelił swojego drugiego gola przedsezonowego, dając Kaczkom prowadzenie 1:0 przy 17:25 pierwszej połowy.

Dylan Ginter 10:18 drugiej połowy zremisowali 1:1, ale Ström wyprowadził Anaheim na prowadzenie 19:06.

Isac Lundestrom Przesunął różnicę do 3-1 o 9:00 trzeciego meczu.

Złote noce 7, Lawina 1: Aleksander Georgijew W swoim debiucie dla Colorado Avalanche pozwolił na sześć goli z 18 strzałów, w przegranej 7:1 z Vegas Golden Knights na T-Mobile Arena w Las Vegas.

READ  Vancouver Canucks wymieniają Eliasa Lindholma z Calgary Flames

Georgiev został kupiony przez Avalanche w umowie biznesowej z New York Rangers 7 lipca i podpisał trzyletni kontrakt trzy dni później. Został zastąpiony w trzecim okresie przez Jonas JohanssonKto wykonał dziewięć zapisów.

William CarlsonA Keegan KolisarA Gage Queenie A Paul Cotter Każdy z nich miał cel i pomoc, a Zack Białej Chmury Miał cztery asysty dla Złotych Rycerzy. Logan Thompson Wykonaj 25 rzutów.

Carlson strzelił 53 sekundy po meczu, dając Vegasowi prowadzenie, a Quiney pokonał 2:0 po 10:26.

Michael Amadeo Pchnął go do 3-0 w 2:05 drugiej połowy.

Cotter strzelił swojego drugiego gola przedsezonowego, co dało wynik 4:0 o 9:06, po czym Kolesar powiększył prowadzenie do 5:0 o 13:30.

Kaidan Kurczak Udało mu się 6-0 o 19:07.

Alex Bocage Pokaz zamykający zakończył się o 4:47 trzeciego okresu i Chandler Stevenson W finale 7-1 strzelił 14:49.

Maple Leafs 3, Kanadyjczycy 0: Matt Murray Zatrzymał wszystkie 16 strzałów, z którymi zmierzył się w swoim debiucie z Toronto Maple Leafs, wygrywając 3:0 z Montreal Canadiens na Scotiabank Arena w Toronto.

Murray, nabyty w umowie biznesowej z senatorami z Ottawy 11 lipca, grał przez pierwsze dwie kadencje. Konkuruje o pracę nr 1 w Toronto z Ilja Samsonowaktóry również obronił 16 rzutów obronnych na 16 strzałów w dwóch rundach przed senatorami w sobotę.

Dennis Malgin Miał cel i pomoc, i Eric Calgren Tacked 11, aby zakończyć zamknięcie w Toronto.

Sam Montembolt Wystartował i strzelił 14 piłek w 31:10 minucie dla Montrealu. został zastąpiony przez Kevin Bolinco dało komfortowo dwa gole w 14 strzałach.

Mikołaja Robertsona Maple Leafs prowadzili 1:0 przy 6:53 pierwszej połowy. Murray miał drugorzędną pomoc w sztuce.

Malgin strzelił 2-0 po mocnym golu 19:15 w drugiej połowie i Nick Abruzzo I strzelił kolejnego gola w finale 16:35 trzeciej połowy finału 3-0.

Obrona z liści klonu Jordi Ben (udo) i Karl Dahlstrom (Ramię) Obaj doznali kontuzji w pierwszej tercji. Trener Sheldon Keefe powiedział, że obaj gracze będą mieli więcej testów w czwartek, ale spodziewa się, że stracą trochę czasu.

READ  NHL 2022-23 Stanley Cup Playoffs Szanse i przewidywane tabele

Wielkie litery 3, ulotki 1: Dylan Strom strzelił dwa gole i Conor Brown Miał gola i asystował dla Washington Capitals w wygranym 3-1 meczu z Philadelphia Flyers w Wells Fargo Center w Filadelfii.

Strom, który 14 lipca podpisał roczny kontrakt o wartości 3,5 miliona dolarów, oraz Brown, który został przejęty dzięki umowie biznesowej z senatorami 13 lipca, zadebiutowali w Waszyngtonie.

Bobby Nardella dwa przejazdy i Charliego Lindgrena Zaczął i strzelił 13 rzutów obronnych w dwóch rundach dla Waszyngtonu. Zach Vocale Pozwolił na jedną bramkę z ośmiu strzałów w trzecim.

Kevin Hayes Zarejestruj się w Filadelfii. Feliks Sandstrom Pozwolił na dwa gole w 15 strzałach w dwóch tercjach, zanim je zastąpił Samuel Ersonktóry w ramach ulgi dokonał 11 zapisów.

Brown dał drużynie stołecznej prowadzenie 1:0 po 4:23 drugiej połowy, a Ström pokonał 2:0 z mocnym golem 7:42.

Hayes obniżył wynik do 2-1 przy 3:44 w trzeciej, ale Ström strzelił w 16:20 minucie po podaniu Browna w finale 3-1.

Niebieskie kurtki 4, lamele 1: Jakub Voracek Swojego drugiego gola strzelił przed sezonem dla Columbus Blue Jackets w wygranym 4:1 meczu z Buffalo Sabres na Nationwide Arena w Columbus.

Emil BimstromA Cyryl Marczenko A Carson Meyer Zdobył także punkty za niebieskie marynarki. Daniel Tarasow Wystartował w bramce i wykonał dziewięć obrońców o 31:24, zanim został zastąpiony Odrzutowe grobyktóry wygodnie zatrzymał wszystkie 13 strzałów, jakie napotkał.

Chase Brisky nagrywać i Eric Comry Wykonano 27 cięć mieczem.

Bemstrom dał Blue Jackets prowadzenie 1:0 przy 8:47 w pierwszej tercji. Andrzej BeckKolumb, który w środę podpisał trzyletni kontrakt o wartości 8,25 miliona dolarów (2,75 miliona dolarów średniej rocznej wartości) z Columbusem w środę, otrzymał dodatkową pomoc w przedstawieniu.

READ  Huragany przewyższają liczebnie rekiny w spóźnionym golu Aho

Marchenko strzelił 2:0 po mocnym golu 13:29.

Briske obniżył wynik do 2:1, 3:49 drugiej połowy, ale Voracek odzyskał dwubramkowe prowadzenie dla Kolumba 7:58 trzeciej połowy.

Mayer strzelił gola z bliskiej odległości 16:36 w finale 4:1.

Black Hawks 4, Czerwone Skrzydła 2: dobra esencja Miał bramkę i asystę dla Chicago Blackhawks w wygranym 4-2 meczu z Detroit Red Wings na Little Caesars Arena w Detroit.

Sam Lafferty Miał cel i pomoc, i Arvid Soderblum Zrobił 31 rzutów obronnych dla Chicago.

Adam Ernie Zdobył dwa punkty dla Detroit. Alex Ndeljković Pozwolił na dwa gole w 10 rzutach w 31:56, zanim został zastąpiony Jose Olkenuraktóry wykonał 10 zapisów.

Dylan Sikora Zdobył 11 sekund w grze, dając Blackhawks prowadzenie 1:0.

Ernie zremisował 1-1 w 1:27, ale Lucas Rachel Postawił Chicago na prowadzenie 2-1 o 6:35.

Eren strzelił swojego drugiego gola 59 sekund w drugiej połowie, aby wyrównać 2-2.

Khaira strzeliła gola w dogrywce w mocnej grze, uzyskując wynik 3-2 o 13:57, a Lafferty trafił do pustej bramki 19:22 z trzeciego w finale 4-2.

Rekiny 3, Królowie 1: Thomas Bordeleau A Jewgienij Swiecznikow Każdy z nich strzelił potężnego gola dla San Jose Sharks w wygranym 3:1 meczu z Los Angeles Kings na Toyota Arena w Ontario w Kalifornii.

Aaron Del Zrobił 16 rzutów obronnych dla San Jose.

Karl Grundstrom nagrywać i Matt Villata Zrobiłem 12 przystanków dla Los Angeles.

Bordello strzelił 1:0 5:54 pierwszej kwarty, a Svechnikov 2:0 12:48 drugiej.

Grundstrom obniżył go na 2-1 potężną bramką w 2:28 trzeciej połowy.

Scott Harrington W finale 3-1 strzelił gola 18:32.