Zwiastun Akuma dla Street Fighter 6, którego premiera zaplanowana jest na 22 maja

Zwiastun Akuma dla Street Fighter 6, którego premiera zaplanowana jest na 22 maja

Ponieważ Akuma ze Street Fighter 6 jest już blisko premiery, w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun prezentujący ulubioną postać fanów na Evo Japan 2024.

Nie tylko mogliśmy zobaczyć go w akcji, ale także dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli zagrać jako Akuma – a dzisiaj jest 22 maja.

Zwiastun prezentuje wiele klasycznych ruchów Akumy wraz z kilkoma ekscytującymi nowymi dodatkami i, jak można się spodziewać po takiej postaci, jego arsenał wygląda na wypełniony mnóstwem zabawnych gadżetów, w tym demonicznych sztuczek, powietrznych superbohaterów i teleportów. swojego repertuaru.


Zawiera także zupełnie nową scenę zwaną Enma's Hollow, złowieszcze miejsce bardzo pasujące do demona będącego rezydentem Street Fighter, Satsui no Hado-wielder.


Wygląda również na to, że Akuma będzie pierwszą postacią w grze, która będzie miała do dyspozycji więcej niż 3 supersztuki, ponieważ klasyczny Wściekły Demon jest pokazany na końcu jego zwiastuna oddzielnie od normalnych supersztuki poziomu 1, 2 i 3 , chociaż. Nie jest jasne, czy aby z niego skorzystać, trzeba spełnić jakieś specjalne warunki. Wydaje się również, że potrafi używać pierwszego superpoziomu, Messatsu Gohado, na ziemi i w powietrzu.


Chociaż nowy wygląd Akumy jest z pewnością diabelski i majestatyczny, jeśli wolisz jego klasyczny wygląd, nie martw się, ponieważ zwiastun pokazuje również, że Akuma zostanie wydany z nostalgicznym kostiumem, dzięki któremu będzie wyglądał tak, jak pamiętasz go ze starszych tytułów.

Akuma SF6 Evo Japonia Zdjęcie nr 1

Akuma SF6 Evo Japan Zdjęcie nr 2

Akuma SF6 Evo Japan Zdjęcie nr 3

Akuma SF6 Evo Japonia Zdjęcie nr 4

Akuma SF6 Evo Japonia Zdjęcie nr 5

Akuma SF6 Evo Japonia Zdjęcie nr 6

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersje


Aktualizacja jego Tatsu z gry Street Fighter 5, w której faktycznie nieznacznie podnosi się w górę, wykonując kilka dodatkowych kopnięć, powraca wraz ze zaktualizowaną wersją jego Goshoryukena, w którym kończy niszczycielskim uderzeniem w dół, powalając przeciwnika z powrotem na ziemię.

READ  Samsung twierdzi, że składane telefony są teraz popularne


Jak prawie zawsze w przypadku powracających postaci, Akuma ma jeden lub dwa nowe style. W zwiastunie widzimy, jak używa swojej charakterystycznej teleportacji (która nie sięga tak daleko jak w przeszłości), aby uniknąć jednego ze smoczych ciosów Ryu.


Po uniku Akuma szarżuje do przodu z podobną animacją, ale wykonuje coś, co wygląda jak chwyt poleceń. Wygląda na to, że jest to specjalna wersja akcji słynnego szalejącego demona (który pojawia się na końcu, więc nie klikaj, zanim go zobaczysz), gdy przechodzi w kinową scenografię, która kończy się nagłą teleportacją do dudnienie.


Poniżej możesz obejrzeć pełny zwiastun Akuma w Street Fighter 6.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *