Zbigniew Boniek postawił jasne cele dla nowego selektora! „Jak układa się umowa” Reprezentacja Polski

Obejrzyj wideo
„To po prostu niemożliwe. Gdybym był Schkesneyem, zrezygnowałbym z reprezentacji”.

Po rozstaniu z Jersey Press:

Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, że powinniśmy się rozstać. O trenerze Kling Mam dobrą opinię. Mocno wierzyłem, że jego piłkarskie i trenerskie doświadczenie pomoże mu służyć w reprezentacji. To dziwne, skargi społeczne są ogromne. Nie miało to na mnie większego wpływu, ale przyszedł Covid, a Mistrzostwa Europy zostały przełożone. Po ostatnim meczu w listopadzie zapytano mnie, czy zwolnię Brzeczka? Odpowiedziałem, że to nie czas na skalpela, ale teraz – analizując wszystko – doszedłem do wniosku, że zmiana jest potrzebna. To na pewno dla mnie Kadra W takiej konfiguracji nie mógł ruszyć do przodu.

Odnośnie powodów zwolnienia Jersey Proschek:

Były tylko cele dotyczące gier, zarządzania zespołem i tak dalej. Pewien poziom się skończył. Przepraszam, szanuję Jersey Proscek, mam nadzieję, że niedługo przyjdzie do pracy, bo ma warsztat. Musi skupić się na relacjach między sobą. Może popełniłem błąd, ale generalnie jestem zadowolony z pracy Jersey Proschek. Wiem, że personel w tej konfiguracji nie pójdzie dalej. Wspierałem trenera Preschecka, a dyskusja na temat tła zwolnienia jest teraz bez znaczenia. Z trenerem spotkam się za dwa, trzy tygodnie i spokojnie porozmawiamy. Kiedy to słyszę Pokłóciłem się z Jersey Press Zapewniam, że to fantazja. Nic takiego się nie wydarzyło. Podczas spotkania nastawienie Żurka i moje było pozornie inne, ale w końcu przytuliliśmy się i rozstaliśmy.

Wielki paradoks! Decyzja Zbigniewa Bonka może pomóc Jersey Press

O relacji Jersey Presscheck z piłkarzami:

Lider związku nie jest po to, aby konsultować się z menedżerami, czy należy ich zwolnić, piłkarze grają. Ale zadzwoniłem do Roberta Lewandowskiego Powiedziałem mu, że podjąłem decyzję o zmianie trenera (po ogłoszeniu decyzji Jersey Proschek). Niektórzy z moich najbliższych współpracowników wiedzą o tej decyzji. Nie powiedziałem innym, ponieważ nie chciałem, aby ta informacja wyszła. Chciałem się dowiedzieć Jersey Press o moim zwolnieniu. Czy trener stracił garderobę? Nie wiem. Ale jeśli zawodnicy nie postępują zgodnie z tym, co mówi trener przed meczem, pojawia się problem. Ale nie chcę zdradzać tego tematu. Widząc, jak rozkłada się nacisk, była tylko po stronie trenera. Kiedy piłkarz X źle to zrobił, winiono za to trenera.

READ  ZE PAK uruchamia farmę fotowoltaiczną o mocy 70 MWp w Polsce

O stagnacji wokół reprezentacji:

Widziałem stagnację wokół reprezentacji, stagnację wśród zawodników i musiałem działać. Ale nie żałuję korzystania z Jersey Proscheck. Dyrektor generalny trafił w cele, ale większość meczów została zablokowana. Spacer nie jest dobry. Dla całej społeczności zwolnienie Preschecka było szokiem, ponieważ dwa dni po meczu wszyscy myśleli, że zastrzelę go i podpalę stos. To nie jest decyzja nadzwyczajna.

Nowym trenerem reprezentacji Polski zostaje Paulo SousaNowy trener reprezentacji Polski Paolo Sousa skierował do kibiców specjalne życzenie

O Damienie Salvinie, reprezentującym psychologu:

Pewien psycholog wyznał mi, że w pewnym sensie psycholog zaczął odgrywać inną rolę w tych sztabach. Np. Podczas rozgrzewki przed meczem z Włochami nie podobał mi się fakt, że psycholog stał na środku boiska, zakładał buty i coś tam robił. Ale nie przesadzajmy z faktem, że jego zachowanie miało wpływ na zwolnienie Jersey Press.

O nowym selektorze:

Miałem czas na zastanowienie się, kto powinien wygrać po Jersey Prosc. Jestem zwolennikiem polskich trenerów, ale poznałem rynek, jedyny sposób, aby odzyskać Adama Navakkę. Uznałem jednak, że nie ma sensu wracać do niektórych rzeczy. Dlatego zdecydowałem się zatrudnić zagranicznego trenera. Najlepsi z europejskiej czołówki nie interesowali się reprezentacjami. Zbadałem wiele nazwisk i ostatecznie zdecydowałem się podążać za Palo Saus. Byłem zdumiony jego znajomością polskich piłkarzy. Sam był fantastycznym zawodnikiem i jako trener szybko zaczął awansować. Potem było kilka zatrzymań, ale mogło to być spowodowane tym, że wyjechał do Chin. Mam jednak nadzieję, że trener, który może pomóc zespołowi, wyjdzie z tego jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że gracze skorzystają na tej zmianie. Witam go na pokładzie i powodzenia.

Palo saous saFrancuzi postawili poważne zarzuty Paulo Sousie. Zapytaliśmy o nich jego agenta

O celach śmierci Palo Sausa:

Nowy trener musi opuścić drużynę na Mistrzostwach Europy i przynajmniej awansować do fazy play-off Pucharu Świata. Takie są warunki kontraktu, więc nie obawiam się, że selektor zniknie za brakiem czasu. Ma cele i musi je osiągnąć. Jeśli Polska nie awansuje do Mistrzostw Świata, umowa może zostać rozwiązana. Moja kadencja kończy się w sierpniu i jeśli mój plan się nie powiedzie, to on zostanie nowym prezydentem PZPN Mógłby stworzyć polską reprezentację według swojego pomysłu. Kiedy to zadziała, może mi kupić dobrego szampana, bo teraz odniesie sukces. Czekam na niego ponad dwa lata.

READ  Jonah Mucha dołącza do Polski 2050 Szymon Hołownia. System operacyjny Civic był niesamowity

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *