Zaczyna się Guerrero Jr.

Zaczyna się Guerrero Jr.

TORONTO – Jeśli przyjrzysz się uważnie, oznaki, że Vladimir Guerrero Jr. odwrócił się po długim okresie zimna, istnieją od około tygodnia.

Sprawdź te próbki zwrotów akcji, zaczynając od trzeciej rundy podwójnej piątkowej nocy w Texas Rangers, gdzie skręcił około 90,7 mil na godzinę od Dane Dunning i ustawił 411 stóp z prędkością 107,7 mil na godzinę od centralnej ściany pola.

Oto czwarte uderzenie w bazę w sobotę przy prędkości 111,4 mil na godzinę od zatonięcia 92,9 mil na godzinę i z dala od Johna Kinga.

Jest to pierwszy dublet również rozdarty z prędkością 111,4 mil na godzinę w niedzielę w porównaniu z ograniczeniem do 92,4 mil na godzinę i odpadnięciem od Martina Pereza.

Wreszcie ratunek dla mistrza Toronto Blue Jays w środowym zwycięstwie 5:1 nad Tampa Bay Rays, kiedy czterokołowy Drew Rasmussen jechał z prędkością 95,5 mil na godzinę i wystrzelił 363 stopy z prędkością 98,3 mil na godzinę w swoim setnym biegu w karierze.

Zauważ wzór?

Każdy zamach uszkadzał boisko w dolnej jednej trzeciej strefy uderzenia, czyli w obszarze, w którym przeciwnicy najczęściej próbują zaatakować i gdzie kontakt regularnie powoduje powstawanie piłek naziemnych, co stało się częstym punktem spornym.

Jeśli Guerrero zacznie się tam ściskać, cóż, dzbany szczęścia.

– Potrafi mocno uderzyć każdą piłkę – powiedział tymczasowy trener John Schneider. „Zanim będzie dobrym uderzaczem, jest naprawdę dobrym uderzającym. To tylko kwestia zrozumienia, co zespół robi z tobą i wprowadzenia odpowiednich poprawek. Powinien zobaczyć, jakie jest ich podejście. Był taki sam po Homerze. chodź z Vladem. Jest utalentowany, gdzie to jest. W linii poleceń, na ziemi lub w powietrzu, nadejdzie.

Homer miał swoją pierwszą długą piłkę od 30 sierpnia i drugą w ostatnich 26 meczach, w których trafił .261/.303/.391. Nieprzypadkowo piłka była często rzucana w teren, co utrudniało jej podniesienie, co powodowało pewną presję, prowadząc do dyskusji na temat decyzji dotyczących zamachów i wszystkich tych piłek.

READ  Blackhawks GM Bowman rezygnuje, zespół NHL ukarany grzywną po raporcie badającym zarzuty napaści na byłego trenera

Przed meczem Schneider zauważył, że kiedy gracze próbują robić rzeczy na ziemi, „te decyzje stają się trochę szersze, jeśli chcesz”, dlatego chciał zobaczyć, jak Guerrero „chodzi, a następnie macha suwakiem i uderza go na zewnątrz lub uderz go w szczelinę. „Właśnie tam widzisz, że wrócił”.

Oczywiście zmuszanie przeciwników do zapłaty, gdy go sprowadzają, jest kolejnym sposobem na zmuszenie ich do wspinania się na obszar, gdzie mogą w końcu utknąć w poślizgu i więcej chodzić.

„Wszystko zależy od planu, jaki mają strzelcy i od mojego planu” – powiedział Guerrero przez tłumacza Hectora Lebruna. „Czasami wpadasz na Homera i myślisz, że zmienią plan, a potem nadal będą ci dawali to samo”.

Zespoły wyraźnie uważają, że zepchnięcie go w dół jest właściwą drogą, a ze średnią 52 procent, co stanowi wzrost o prawie siedem procent w porównaniu z poprzednim sezonem, rywale byli w stanie powstrzymać go znacznie lepiej niż rok temu.

Warto zauważyć, że Guerrero nadal jest jednym z 30 najbardziej produktywnych hitterów w dużych firmach, a powodem, dla którego czuje, że przechodzi przez sezon spadkowy, są wzloty, które osiągnął rok temu.

Pamiętaj, jeśli to było jego terytorium, to była to cholernie elitarna ziemia.

Jednocześnie sezon 2021, który dotarł do finałów najlepszych graczy turnieju, pokazał, jak wysoki jest pułap i naturalne jest, że będzie tam mieszkał na stałe. Ale przeciwnicy dostosowują się i podchodzą do zmian, a koszty noszenia są różne, dlatego z roku na rok występują różnice w osiągach prawie wszystkich graczy.

W baseballu nic nie jest ustalone.

„Jego naturalny kurs dobrze sprawdza się z czterema zawodnikami w okolicy, a jeśli chodzi o uderzanie w dół lub w dół i do środka i na zewnątrz, chcesz więcej pomyśleć o rodzaju uderzania od wewnątrz” – powiedział trener Guillermo Martinez. Pracuje nad tym. Po raz pierwszy nad tym pracował w zeszłym roku i dzięki temu był w stanie podnieść wiele piłek. W tym roku nadal nad tym pracuje, ale z jakiegoś powodu nie czuł się z tym komfortowo. Naprawdę go dzisiaj zaatakowaliśmy i miejmy nadzieję, że jest to znak, że nadejdą dobre rzeczy”.

READ  Kanadyjczycy w eliminacjach do Mistrzostw Świata wracają do akcji

28. sezon Homera Guerrero dał Blue Jays (81-62) prowadzenie 1:0 w pierwszej połowie i pozwolił im na trzecie zwycięstwo w czterech meczach przeciwko Rays (79-63), aby pozostać na czele stawki klasyfikacje kart. Seattle Mariners (80-62), wygrane 6:1 z San Diego, jest w drugiej połowie meczu, podczas gdy Tampa Bay jest teraz 1,5 meczu poza prowadzeniem.

Pierwszy gracz rozpoczynający All-Star również powtórzył drugą połowę meczu z graczem drugiego wyboru – na przesuwanym pasie wysoko, ale poza planszą – a Bichette natychmiast podążył za nim z piosenką RBI, która sprawiła, że ​​było 3-0. Santiago Espinal na czwartym miejscu i Rimel Tapia na szóstym dodali bramki RBI w grze pojedynczej, co przesunęło przewagę do 5-0.

Dzięki tym dwóm zwrotom Guerrero znalazł sposób na dostarczenie produkcji w nocy, gdy promienie nie zbliżyły się do odwrócenia planszy od krawędzi strefy uderzenia.

„Idealnie, nie chcesz huśtać się na ich dworze. (Guerrero) wie, że jeśli jest facet, który go rzuca i wchodzi do środka, zadaniem jest widzieć go i wypychać go w kółko” – powiedział Martinez. Jeśli to poczwórny krawiec, będziesz chciał go trochę wyrosnąć. Jeśli jest bardziej zatopiony, musisz pozostać zamknięty i pozostać w środku. Kiedy robi to konsekwentnie, jest to bardzo niebezpieczne”.

Nadużycie było ogromne dla Rossa Streiblinga, który kontynuował swój wspaniały sezon z kolejnymi 6,1 rundami ogromnego meczu baseballowego, jednocześnie trzymając Rays pod kontrolą przez cały czas. Pozwolił na trzy trafienia, z których jednym był Harold Ramirez z Homerem, który otworzył siódme miejsce, i odszedł, zanim zmierzył się z wrogiem Manuelem Margo, który podwoił się za drugim i trzecim razem.

Stripling ma teraz 16 startów od czasu zdobycia miejsca Hyun Jin Ryu w obrocie, zdobywając 2,47 ERA w 87,1 przejazdów, co pozwala na tylko 12 spacerów i 65 uderzeń z 73 uderzeniami. Przejechał co najmniej sześć rund w ośmiu z tych wyjazdów, w tym w każdym z ostatnich sześciu startów, i gdyby nie jego występy, Blue Jays nie szarżowaliby teraz po sezonie.

READ  Najlepsze punkty w półfinale w Pekinie

„Jestem dumny ze sposobu, w jaki rywalizowałem, wykorzystałem okazję i pobiegłem z nią” – powiedział Stripling. Robiłem to wcześniej w mojej karierze, ale to wydaje się bardziej wyjątkowe – to AL East, jesteśmy w fazie playoff, zespół naprawdę mnie potrzebował, kiedy straciliśmy Hyun Jina. Cieszę się, że sztab szkoleniowy i recepcja dały mi pas startowy do startu, a potem dumny z siebie, że to wykorzystałem”.

Guerrero na swój sposób próbuje zrobić to samo, napotykając w swoich strefach szczęścia niewielkie ataki ze strony skąpych strzelców przeciwnika. Przyznał, że bardzo chciał trafić na setną pozycję Homera, czasami stając się trochę agresywny, a kiedy zadzwonił, przyszło mu do głowy uczucie „Wreszcie, dostałem”. „Czuje się świetnie” – dodał, a sytuacja będzie lepsza tylko wtedy, gdy dla wielu innych będzie to natychmiastowy punkt wyjścia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *