Z najnowszego wydarzenia „Escape from Tarkov” wynika, że ​​Wipe zadebiutuje w czwartek

Z najnowszego wydarzenia „Escape from Tarkov” wynika, że ​​Wipe zadebiutuje w czwartek

Ostatnia i prawdopodobnie ostatnia ankieta miała miejsce w r Ucieczka z Tarkowa Jest już dostępny, z tanią wyprzedażą dla wszystkich handlarzy i odblokowaniem wszystkich przedmiotów. Czas tego wydarzenia w połączeniu z wiadomością, że wkrótce wznowione zostaną Twitch Drops, sugeruje, że wydarzenie będzie następne Ucieczka z Tarkowa Ankieta zostanie przeprowadzona w czwartek, 28 grudnia.

Tania wyprzedaż, podczas której wszyscy handlarze są na maksymalnym poziomie, a wszystkie przedmioty kosztują 1 rubel, jest zwykle ostatnim wydarzeniem w ramach uroczystości poprzedzających wycieranie i często trwa od 24 do 48 godzin przed przybyciem wycieraczki. Oznacza to, że możesz dobrze się bawić, korzystając z najdroższego sprzętu w grze i budować wymarzone wyposażenie, na które normalnie nie byłoby Cię stać.

Czas wydarzenia sugeruje, że ankieta rozpocznie się albo jutro późnym wieczorem, co jest mało prawdopodobne, albo w czwartek rano. Kilka ostatnich skanów otrzymano w czwartek, co podsyciło pogląd, że datą skanowania będzie 28 grudnia.

Co ciekawe, niektórym użytkownikom wyświetlały się e-maile z informacją, że Twitch nie działa Ucieczka z Tarkowa Powróci 29 grudnia. Prezenty na Twitchu zazwyczaj pojawiają się wkrótce po ich rozpatrzeniu, a gry Battlestate chcą je wykorzystać do zaprezentowania nowych funkcji i przyciągnięcia nowych graczy. Data premiery Twitcha 29 grudnia zdecydowanie sugeruje, że akcja zakończy się w tym czasie, co sprawia, że ​​czwartek wydaje się bardziej prawdopodobny.

W typowym skanowaniu wstępnym jedyne, na co czekamy, to zwiastun skanowania i jakieś oficjalne potwierdzenie daty skanowania. Jednak wszystko wskazuje na to, że datą ankiety będzie 28 grudnia, więc masz kilka dni na relaks, zanim wrócisz do… Tarkowa szlifowanie.

Nowa ankieta przyniesie ze sobą wiele zmian, które już znamy. Pojawi się zupełnie nowa mapa o nazwie Ground Zero, która ma mieć ograniczony poziom, dzięki czemu będzie bezpieczniejszym miejscem dla nowych graczy. Do tego skanu należy dodać przerobiony system odrzutu, a także kilka nowych broni.

READ  Google świętuje sukces Wordle w nowym wyszukiwaniu pisanek

Jeśli nie możesz poczekać do czwartku, żeby się zarejestrować Tarkowa Napraw, zawsze możesz dać Ucieczka z Areny Tarkov Spróbuj, jeśli uzyskasz dostęp. W tej strzelance konkurencyjnej występują pewne problemy, które należy naprawić, ale przy odrobinie szczęścia możesz się przy tym dobrze bawić.

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Kilka innych moich prac Tutaj.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *