Wstępne wyniki WWE (10/24) – Bianca Belair vs. Bailey, Finn Balor kontra Karl Anderson i inni

Wstępne wyniki WWE (10/24) – Bianca Belair vs.  Bailey, Finn Balor kontra  Karl Anderson i inni

Dzwonek dzwoni i Corbin Gargano uderza w róg. Szarżuje, ale Gargano schodzi z drogi. Składa Corbina, ale Corbin pasuje. Gargano wywołuje huragan, po którym następuje kopnięcie i samobójstwo. Corbin Gargano stuka w fartuch prawą ręką, po czym najpierw wbija go w grzbiet pierścienia. Wrzuca go z powrotem na ring i uderza kolanem w środek, a następnie spryskuje go. Uderza Corbina prawą ręką, ale Gargano strzela ponownie z przekręconym łokciem. Gargano posyła Corbina kopnięciem z upuszczenia, a następnie wykonuje super cios. Szuka trupa przerzuconego z fartucha, ale Corbin łapie go i wysyła do biura reklamowego.

Po przerwie Corbin uderzył kilka kolan w środkową sekcję Gargano. Wszczepia mu złamaną szyję, po czym sięga po szpilkę, ale Gargano wysiada. Gargano ponownie strzela z Inzigori, po czym przebija włócznię przez środkową linę. Idzie po szpilkę, ale Corbin kopie. Corbin uderza Fallaway Slam, ale Gargano udaje się go rzucić. Corbin zaczął, zanim Gargano rozdał serię lewych i prawych rąk. Corbinowi udaje się trafić w Deep Six, po czym sięga po szpilkę, ale Gargano wysiada. Corbin siada na Gargano na górnym zaczepie, po czym podąża za nim. Gargano stawia mu opór i wykonuje super kopnięcie. Idzie po szpilkę, ale Corbin kopie.

Gargano szuka Tope suicida, ale Corbin chwyta go i zasadza. Gargano oddaje strzał przeszywającym kopnięciem, po czym posyła go po schodach ringu i wpatruje się w JBL. Łapie swój kowbojski kapelusz, potem go zakłada i naśmiewa się z niego. Tornado uderza w DDT, a następnie idzie za nim z Inzigori. JBL zmiata Gargano z nóg na fartuch, pozwalając Corbinowi na zwycięstwo w End of Days.

Zwycięzca: Baron Corbin

Udajemy się za kulisy do Bianki Belair i Kathy Kelly. Kelly pyta Blair, co znaczy dla niej pokonanie Bayley, a Blair mówi, że dla niej wygrana oznacza zakończenie wszystkich ich problemów. Mówi, że kieruje dywizją kobiet i zabiłaby Dakotę Kai i IYO SKY, gdyby musiała, żeby dostać się do Bayley. Mówi, że Bayley zgładziła wszystkich swoich przyjaciół i nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

READ  Eric Bischoff odpowiada na plotki, że Chanowie mogą kupić WWE

Po przerwie udaliśmy się za kulisy do The Miz i Johnny Gargano. Miz Gargano dała Candice LeRae dobrą kartę. Gargano mówi, że docenia to, zanim The Miz powie, że mieli trudną noc i powinni zostawić swoje problemy za sobą. Wtedy Gargano powiedział mu, że jeśli nie powie prawdy, to w przyszłym tygodniu.

Przechodzimy do filmu przedstawiającego nadchodzący mecz między Brockiem Lesnarem i Bobbym Lashleyem w Crown Jewel.

Następnie na ring trafia obrażenia CTRL, a za nimi Bianca Belair.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *