Wielozadaniowe oprogramowanie dozymetrii wokseli QDOSE® (dozymetria niestandardowa w radioterapii molekularnej) otrzymuje zezwolenie USFDA 510(k)

Wielozadaniowe oprogramowanie dozymetrii wokseli QDOSE® (dozymetria niestandardowa w radioterapii molekularnej) otrzymuje zezwolenie USFDA 510(k)

Kalamazoo, Michigan., 5 stycznia 2024 r /CNW/ — Qodos® Uniwersalne oprogramowanie dozymetrii wokselowej (dozymetria niestandardowa w radioterapii molekularnej) Uzyskano zezwolenie USFDA 510(k). sierpień 2023. Opracowany przez ABX-CRO (Drezno, Niemcy(we współpracy z Quantinm AB)Sztokholm, Szwecja), program ten pozwala na zaawansowaną ocenę dawki promieniowania pochłoniętego przez narządy i tkanki organizmu z podawanych medycznie radiofarmaceutyków. Jest to zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie wewnętrzne potrzeby dozymetryczne z wieloma równoległymi przepływami pracy. Qodos® Oferuje w pełni zautomatyzowaną segmentację narządów, dozymetrię w jednym punkcie w czasie i możliwości dozymetrii hybrydowej jednym kliknięciem, wspierane przez algorytmy do szybkiego przetwarzania danych i obszerną bazę danych radionuklidów. Zintegrowany z IDAC-DOSE2.1, QDOSE® Zapewnia wiarygodne szacunki dawki pochłoniętej przez narząd i dawki skutecznej do zastosowań klinicznych w medycynie nuklearnej i radioterapii molekularnej.

Wszechstronna fizyka medycznaamerykański dystrybutor QDOSE® Uniwersalne oprogramowanie Voxel Dosimetry odzwierciedla niezawodność i skuteczność oprogramowania w ocenie dawki promieniowania. Jego dystrybucja podkreśla przydatność oprogramowania dla fizyków medycznych, radiologów i lekarzy medycyny nuklearnej ze względu na jego przyjazną dla użytkownika i wszechstronną konstrukcję.

lekarz. Darrella Fishera, fizyk medycyny nuklearnej w Versant Medical Physics, podkreśla sprawdzoną wydajność i wszechstronność oprogramowania. „Święty®„To kompleksowy, samodzielny pakiet oprogramowania dozymetrycznego” – wyjaśnia. „Skutecznie oblicza dawki promieniowania pochłonięte przez organizm ludzki po spożyciu produktów radiofarmaceutycznych. Upraszcza dozymetrię poprzez konsolidację etapów od importu danych obrazowych po przetwarzanie, analizę i Oprogramowanie obsługuje różnorodne przebiegi pracy, w tym dozymetrię planarną (2D), hybrydową (2,5D), wolumetryczną (3D) i wyspecjalizowaną jednostkę do selektywnej radioterapii wewnętrznej itr-90 (SIRT).®w połączeniu z IDAC-Dose 2.1 jest zgodny ze schematem MIRD, stylizowanymi modelami i procesami określonymi przez Międzynarodową Komisję ds. Ochrony przed Promieniowaniem (ICRP). Posiada atest amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz europejski znak CE QDOSE® „Wyróżnia się jako kompleksowe narzędzie do diagnostycznej i terapeutycznej dozymetrii radiofarmaceutycznej.”

READ  Jak zarządzać pamięcią masową Xbox i ją rozszerzać

Qodos® Jako dowód zaangażowania Quantinm AB w dostarczanie bezpiecznych i skutecznych rozwiązań społeczności terapeutycznej, firma Versant Medical Physics jest dumna z tego, że jest jedynym sprzedawcą QDOSE® Do Ameryka północna.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt [email protected] Albo daj nasze Kalamazoo Siedziba główna Zadzwoń (888) 316-3644.

Źródło: Versant Medical Physics and Radiation Safety

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *