Wielka oferta na telewizor do gier: Zaoszczędź do 40% na telewizorze Hisense U7K 4K Mini LED Smart TV

Wielka oferta na telewizor do gier: Zaoszczędź do 40% na telewizorze Hisense U7K 4K Mini LED Smart TV

Szukasz oferty telewizyjnej przed Super Bowl? Amazon i Best Buy oferują ogromne zniżki na Hisense U7K Telewizor Smart TV 4K QLED Mini-LED Smart TV w trzech różnych rozmiarach. U7K to doskonały telewizor do grania na konsolach PS5 lub Xbox Series Jest to także jeden z tańszych modeli telewizorów z funkcjami premium, takimi jak podświetlenie mikroLED z kropkami kwantowymi i szeroka gama kolorów.

Uwaga: Jeśli chcesz kupić ten telewizor przed 11 lutego (niedziela Super Bowl), masz większą szansę, jeśli złożysz zamówienie za pośrednictwem Best Buy zamiast Amazon.

Do sprzedania telewizor Mini LED Hisense U7K 4K model 2023

U7K znajduje się pośrodku podstawowej oferty telewizorów Hisense na rok 2023, pomiędzy U8K i U6K. Podobnie jak wszystkie telewizory Hisense 2023, U7K jest wyposażony w panel Quantum Dot Mini-LED z lokalnym przyciemnianiem i szeroką gamą kolorów. Telewizory Mini LED lepiej wyświetlają treści HDR niż standardowe telewizory LED LCD; Jak sama nazwa wskazuje, diody Mini LED składają się z mniejszych diod LED, co oznacza, że ​​jest więcej lokalnych stref przyciemniania, a co za tym idzie, bardziej precyzyjna kontrola różnych poziomów czerni i rozjaśnień w różnych częściach ekranu. U7K charakteryzuje się także jasnością szczytową sięgającą 1000 nitów, co czyni go jaśniejszym niż telewizory OLED i doskonale radzi sobie z redukcją odblasków i odbić. Dzięki temu telewizor jest idealnym wyborem do użytku w ciągu dnia.

U7K to świetny telewizor dla serii PS5 i Xbox Oznacza to, że może grać w rozdzielczości 4K przy 120 Hz na konsoli obecnej generacji. U7K ma także inne funkcje przeznaczone dla graczy, takie jak bardzo małe opóźnienia, zmienna częstotliwość odświeżania i automatyczny tryb niskiego opóźnienia. Z tych samych powodów U7K to także dobry wybór do oglądania wydarzeń sportowych (takich jak Super Bowl), gdzie jest dużo szybkiej akcji i chcesz uniknąć takich wad, jak zacinanie się i powstawanie duchów.

READ  Moto G71 5G, G51 5G i G31 zmierzają do Indii

Ceny te są nieco niższe od ofert, które widzieliśmy w listopadzie. U7K to jeden z najlepiej wyglądających telewizorów w swojej cenie, zwłaszcza jeśli szukasz telewizora obsługującego rozdzielczość 4K przy częstotliwości 120 Hz.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *