Według doniesień wydawca Sports Illustrated zwalnia większość swoich pracowników

Według doniesień wydawca Sports Illustrated zwalnia większość swoich pracowników

Treść artykułu

Według doniesień Authentic Group, właścicielka popularnego magazynu Sports Illustrated, zwalnia większość pracowników pisma, w tym pracowników zajmujących się drukiem i drukiem.

Treść artykułu

Jak po raz pierwszy poinformował Front Office Sports, e-mail wysłany w piątek do pracowników SI brzmiał: „Zostaliśmy powiadomieni przez Authentic Brands Group (ABG), że licencja, na mocy której Arena Group prowadzi markę Sports Illustrated (SI) i produkty związane z SI nieruchomości zostały oficjalnie anulowane przez ABG.

Treść artykułu

„W wyniku cofnięcia licencji zwolnimy pracowników pracujących dla marki SI.

„Niektórzy pracownicy zostaną natychmiast zwolnieni i wypłacą wynagrodzenia zamiast obowiązującego okresu wypowiedzenia zgodnie z (umową związkową).” Zespół People wkrótce skontaktuje się z pracownikami, którzy mają dziś kolejny dzień w pracy.

„Pozostali pracownicy mają pracować do końca okresu wypowiedzenia i wkrótce otrzymają dodatkowe informacje”.

Pięć lat temu kupiła oryginalną gazetę Sports Illustrated za 110 milionów dolarów i według e-maila otrzymanego przez Front Office Sports rozwiązała umowę z The Arena Group na publikację SI w formie drukowanej i cyfrowej.

Treść artykułu

Trzy tygodnie temu Arena nie wywiązała się z wielomilionowej płatności, naruszając umowę licencyjną SI.

Związek reprezentujący pracowników długoletniego magazynu Sports Illustrated Guild odpowiedział postem na X (wcześniej znanym jako Twitter), w którym napisał:

„Walczyliśmy razem jako związek o utrzymanie poziomu tej ukochanej publikacji i o to, aby nasi pracownicy byli traktowani sprawiedliwie ze względu na wartość, jaką wnoszą do naszej firmy. Tę walkę będziemy kontynuować.”

W publikacji tej wybuchła niedawno kontrowersja dotycząca wykorzystania historii generowanych przez sztuczną inteligencję, a nie rzeczywistych autorów.

Więcej nadchodzi…

Redakcja zaleca

Odwiedź naszą sekcję sportową, aby uzyskać najnowsze wiadomości i analizy.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *