Według doniesień Travis Kelce udaje się do Argentyny, aby wziąć udział w trasie koncertowej Taylor Swift „Eras”.

Według doniesień Travis Kelce udaje się do Argentyny, aby wziąć udział w trasie koncertowej Taylor Swift „Eras”.

Opublikowano: 20:19 czasu PT, 8 listopada 2023 r

Wydaje się, że miłość nie zna granic. Mocna końcówka Kansas City Chiefs Travisa Kelseya Na początek kieruje się na południe od równika Taylora SwiftaWedług południowoamerykańskiej części trasy Eras ludzie.

Międzynarodowe tournée Swift rozpoczyna się w czwartek w Buenos Aires i potrwa trzy noce, po czym 17 listopada wyruszy do Rio de Janeiro.

Kelseya Chiefs mają swój tydzień pożegnalnyCo zwalnia harmonogram piłkarza przed jego wielką wizytą. Po raz pierwszy napomknął o planach w środowym odcinku programu nowe Horyzonty podcast, podczas którego opowiada o tym, jak spędza wakacje.

„Mogłbym powiedzieć: pieprzyć to i udać się w jakieś ładne miejsce. Moja skóra robi się naprawdę blada, więc powinienem udać się w słoneczne miejsce” – powiedział Travis. „Gdzieś na południe, bliżej równika”.

Jeśli podczas wizyty będą widziani razem, będzie to ich pierwsze publiczne wystąpienie od tego czasu Chodziłam Ich mecz odbędzie się 22 października przeciwko Los Angeles Chargers. Po prezydentach Gwarantowane zwycięstwoTravisa i Taylora Ramię w ramię opuścili boisko I Dała mu buziaka w policzekprzed wyruszeniem do Czas na obiad.

źródło Powiedziało Następny tydzień spędzili Travis i Taylor Halloween Razem jednak para odeszła od kamer, aby świętować.

Po Halloween Taylor nie pojechała do Niemiec, aby spotkać się z Travisem W Chiefs pokonali Miami Dolphinszamiast Spędzanie czasu w Nowym Jorku Z rozgrywającym Chiefs Patricka Mahomesa’ żona Bretania Mahomes I inni znani przyjaciele.

Mniej więcej w tym samym czasie Źródło Powiedziało Że Travis „jest w drodze, by znaleźć w Taylorze kogoś wyjątkowego”.

Powiązana zawartość:

READ  Freddy Prinze Jr. Brak filmów z Sarah Michelle Gellar

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *