Według doniesień Blue Jays doszli do porozumienia z Jarrellem Rodriguezem

Według doniesień Blue Jays doszli do porozumienia z Jarrellem Rodriguezem

Reporter MLB Francis Romero mówi, że Jays jest po tej samej stronie co kubański miotacz Jarrel Rodriguez:

Warunki nie zostały jeszcze ujawnione. Ta wiadomość nie jest wielką niespodzianką, ponieważ była i jest silnie powiązana z Rodriguezem za pośrednictwem jego bezpłatnej agencji „Na ich rozkaz” Licytacja na jego usługi trwa od tygodni, a wczoraj doniesiono, że wszystko zostało zakończone w oczekiwaniu na dokumenty wizowe.

Byłby interesującym uzupełnieniem Jays. Wykresy Uczynił go szóstym najlepszym zawodnikiem, który nie podpisał kontraktu z drużyną MLB wchodzącą w skład zimy. Jego prędkość szybkiej piłki, która wzrosła z 92–93 mil na godzinę do 94–96 mil na godzinę i osiągnęła 100 w 2022 r., została oceniona jako plus, a jego slider uzyskał rzadką ocenę z podwójnym plusem 70 w skali 20–80, z krzywą krańcową i zmiana uzupełnia jego prędkość. Prawie przeciętny arsenał i dowództwo. Istnieją pytania, czy sytuacja taka utrzymałaby się, gdyby Rodriguez został przesunięty do rotacji, chociaż zeszłej wiosny wydawało się, że potwierdził to w dwóch występach w 70 meczach w kubańskiej drużynie WBC. Donoszono, że chce dostać szansę w podstawowej jedenastce, a drużyny, które najprawdopodobniej go wylądują, to te, które są skłonne dać mu taką szansę.

Rodriguez (27 l.) podpisał tej wiosny kontrakt z Chunichi Dragons z NPB, ale zrezygnował z całej kampanii NPB w 2023 r., aby trenować przed przejściem do MLB. Od tego czasu został zwolniony i jest prawdziwym wolnym agentem, który nie ma żadnych opłat wydawniczych należnych Dragons za jego podpis. Ostatni raz widziano go jesienią na występie skautów z pierwszej ligi i podobno był pod wrażeniem.

Plotki handlowe MLB Spodziewam się, że tej zimy zdobędzie czteroletni kontrakt za 32 miliony dolarów, ale w przypadku takiego gracza z pewnością jest dużo niepewności. Jordan Hicks, podobnie duży rezerwowy mający nadzieję na przejście do rotacji, zarobił tej zimy 44 miliony dolarów w ciągu czterech lat od Giants. Rodriguez, któremu brakuje osiągnięć w lidze MLB, prawie na pewno zarobi mniej, co sugeruje, że na boisku może znajdować się kandydat do ligi MLBTR.

READ  Slater Quickuk opisuje „nieznośny” niepokój, którego doświadczał podczas swojej kariery w NHL

Publikację ankiety odłożę do czasu poznania warunków, ale jakie są Wasze wrażenia z podpisania ankiety? Osobiście uważam, że to ciekawy kompromis pomiędzy sprowadzeniem startera MLB, który zajmie piąte miejsce w rotacji, a przekazaniem tej pracy Alekowi Manoahowi. Podopieczni Rodrigueza powinni grać jako ustawiający, jeśli on nie sprawdzi się jako debiutant, co sprawi, że gra będzie głębsza. Jeśli na rozsądnych warunkach, to jestem szczęśliwy.

Czytaj więcej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *