Warzone, Black Ops Cold War • Eurogamer.net

Przyjedź na wybrzeże …

John McClane trafi jutro na Szklaną pułapkę w Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War, ale teraz możemy zobaczyć jego model w grze.

Po pobraniu najnowszej aktualizacji Black Ops Cold War, która przygotowuje grę Aktualizacja w połowie sezonu trzeciaMożesz zobaczyć McClane jako wyzwalacz „wkrótce”.

Nie wiem, czego się spodziewać! McClane z Call of Duty wygląda bardzo podobnie do McClane z pierwszego filmu Szklana pułapka, a tego naprawdę chce.

Widzieliśmy już Rambo w akcji, ale możemy też przyjrzeć się jego modelowi w grze. Wygląda na bardzo wściekłego.

2

Sugestia jest taka, że ​​ani Bruce Willis, ani Sylvester Stallone nie nagrywali nowych linii do pojawiania się swoich postaci w Call of Duty. Zamiast tego Activision udzieliło licencji na pojawienie się z filmów Szklana pułapka i Rambo, więc dialog zostanie usunięty z filmów.

Activision nie potwierdziło jeszcze kosztu Johna McClane’a i Rambo, ale spodziewam się, że będzie wyceniony na 2400 punktów COD – czyli 16,79 £ – każdy.

Activision potwierdziło wczoraj wieczorem, że nowe interesujące miejsca, w tym Nakatomi Plaza Die Hard, pojawią się na mapie Call of Duty: Warzone w tym tygodniu w ramach aktualizacji Sezonu trzeciego Reloaded i wydarzenia z bohaterami akcji z lat 80.

READ  Nowy MacBook Air M3 firmy Apple otrzymuje największą jak dotąd zniżkę: 75 dolarów zniżki w sklepie Amazon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *