W Port Coquitlam otwiera się bar bezalkoholowy

W Port Coquitlam otwiera się bar bezalkoholowy

To nie jest zwykły bar: właściciele nowego bezalkoholowego wodopoju w Port Coquitlam nazywają Bevees przestrzenią włączającą dla tych, którzy nie piją.

Raquel Foran twierdzi, że w salonie – którego nie chce nazwać barem – będzie dostępny największy wybór napojów bezalkoholowych w Metro Vancouver – jak dotąd na półkach znajduje się prawie 300 produktów.

„Mamy szeroki wybór win czerwonych” – powiedziała. „Pochodzą z Australii, Francji, Hiszpanii i Chile”.

Foran twierdzi, że Bevees będzie gościć gości z mnóstwem powodów, aby nie pić alkoholu.

„Bez względu na to, czy było to spowodowane względami religijnymi, kulturowymi, zdrowotnymi, czy osobistymi preferencjami, ci ludzie nie mieli miejsca na świętowanie w taki sam sposób, w jaki robią to w przypadku alkoholu” – stwierdziła.

Były barman Nick Devine wkrótce będzie miał na półkach w Bevees mocktaile swojej firmy Edna’s z East Vancouver i twierdzi, że dla tych, którzy wybierają napoje bezalkoholowe, dostępnych będzie więcej opcji wysokiej jakości.

„Stopniowo coraz bardziej akceptowalne staje się niepicie alkoholu podczas wydarzeń i okazji towarzyskich, a częścią tego jest zapewnianie tym osobom dobrych i realnych możliwości niepicia alkoholu” – stwierdził. „Zawsze zauważałem, że opcje bezalkoholowe nie różniły się zbytnio od siebie. Nie było ich wiele, a dostępne były zwykłe napoje gazowane, a może sok owocowy i napoje gazowane, jeśli miałeś szczęście, i tak jest nadal Dzisiaj.”

Foran twierdzi, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy planuje zaopatrzyć się w 500 różnych rodzajów napojów bezalkoholowych i zachęca do ich wypróbowania osoby w każdym wieku i o każdym pochodzeniu.

„Myślę, że to wspaniale” – powiedziała. „Teraz ludzie nie będą wykluczani. Jeśli więc z powodów religijnych lub kulturowych nie możesz przebywać w miejscu, w którym jest alkohol – masz teraz przestrzeń, do której możesz przyjść i świętować ze znajomymi. Jeśli obchodzisz święto kochanie i nie pijesz, masz teraz miejsce ze swoimi przyjaciółmi.

READ  W niedzielnej gazecie napisano: „Co właściwie robią Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych?”

Bevees znajduje się przy autostradzie Lougheed Highway, w pobliżu Westwood Avenue.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *