W Polsce trwają prace nad thrillerem z Leslie Manville w roli głównej

W Polsce trwają prace nad thrillerem z Leslie Manville w roli głównej

Główne zdjęcia do thrillera o zimnej wojnie trwają w Warszawie Zima Wrony.

Leslie Manville gra dr Joan Andrews, odwiedzającą psychiatrę Podobnie jak wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Po tym, jak była świadkiem brutalnego morderstwa dokonanego przez tajną policję, Joan jest ściganą uciekinierką, która ratuje życie.

Do Manville dołączyli Tom Burke, Zofia Wichlocks i Andrzej Konopka. Autorem zdjęć jest Tomas Naumiuk, a reżyserką Kasia Adamik.

Zima Wrony Wyprodukowany przez polskie Wild Mouse Productions i Film Produkja, irlandzką Iris Productions oraz angielską Film and Music Entertainment.

Współproducentem jest Douglas Cummins. Polska reżyserka Agnieszka Holland, R. Paul Miller pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Jamesem DiMasi, Johnnym Bastonem, angielskim Arsilem Kelowani i Ursulą Romero Gerberding.

Zima Wrony Współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Fundusz Filmowy w Luksemburgu, UK Global Screen Fund – finansowany przez Departament Kultury, Mediów i Sportu rządu Wielkiej Brytanii i zarządzany przez BFI, AX1 Films, ISP Films i London Town Films. HanWay Films zaprezentuje materiał kupującym na tegorocznych Europejskich Targach Filmowych (EFM, 15-21 lutego).

READ  Mnóstwo 180 przedstawicieli polskich turystów w Chorwacji w celu promocji lotu Warszawa-Jader

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *