W lipcu w Kamloops zostanie otwarta nowa przestrzeń do rozwoju nart i umiejętności

Konecsni współpracował między innymi z takimi graczami jak Jonathan Toews i Shea Weber. Stankoven zauważył ogromną różnicę w jeździe na deskorolce od czasu współpracy z Konecsni.

„Zdecydowanie moje narciarstwo i moje umiejętności. Znam Aarona od dzieciństwa i zawsze był dla mnie świetny, jeśli chodzi o komunikację ze mną i zawsze chciał przyjechać na jego obóz i popchnąć mnie na wyższy poziom ” powiedziany.

Stankoven jechał do Kelowna, aby z nim pracować, ale teraz w przyszłym miesiącu w Kamloops odbędzie się otwarcie AK Hockey – w starej lokalizacji Target w Sahali Mall.

„Skończyło się na tym, że umieściłem mojego syna w jednym z obozów lodowych Aarona i miałem okazję porozmawiać z Aaronem po całym dniu obozów i powiedziałem:„Kiedy przyjedziesz do Kamloops?” To tak: „Chcę stworzyć franczyzę”. Właściciel Kamloops AK Hockey Domenic Fiorenza powiedział: „Dobra, porozmawiajmy o tym”.

Konecsni dodał: „Wielu moich klientów przyjeżdżało z Kamloops do Kelowna, a pobyt tutaj miał sens. To silna społeczność hokejowa, a dzieci, które tu szkolę, są bardzo zaangażowane i pracowite, więc czujemy, że jesteśmy zamierzam uzyskać wiele wyników z Kamloops. To najważniejszy element naszej układanki. Na tym etapie ”.

Fiorenza ma idealną przestrzeń w Sahali Mall – 12 000 stóp kwadratowych powierzchni, która będzie miała największy i najszybszy skatemill na świecie z prędkością 40 kilometrów na godzinę. Będzie to również największy modułowy ośrodek szkoleniowy w Kanadzie.

Sztuczny lód będzie prawie jak jazda na łyżwach na prawdziwym lodzie.

„Syntetyczny lód, którego zdecydowaliśmy się użyć, jest polimerem o dużej gęstości i jest solidny” – powiedział Fiorenza. „Zasadniczo jest to samosmarujące się tworzywo sztuczne, więc pozwala się na nim ślizgać, podczas gdy wiele syntetycznego lodu nie. Informacja o lodzie jest w zasadzie taka, że ​​95 procent to prawdziwy lód”.

READ  Najlepsze gry kosmiczne na PS5 grudzień 2022 r

Fiorenzas planuje w lipcu otworzyć nową lokalizację AK Hockey. Kamizelki takie jak Stankoven będą trenerami, podobnie jak niektórzy gracze Kamloops Storm.

„Otworzenie takiego centrum treningowego tutaj w mieście byłoby wspaniałe dla społeczności. Stankoven powiedział, że naprawdę nie mogę się doczekać nie tylko pracy tutaj, ale także możliwości trenowania tutaj i poprawy jako zawodnik.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *