Twój horoskop na ten tydzień: 24 marca 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Baran.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Połączenie Wenus i Jowisza w dniu Twoich urodzin ułatwi Ci drogę w życiu i pomoże odkryć dobro w każdym człowieku. Staramy się wierzyć, że nawet złe rzeczy na świecie są częścią szerszego, wyższego kosmicznego planu – bo tak jest!

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Im więcej ludzi będzie narzekać na to, co robisz i dokąd idziesz, tym bardziej będziesz się tego trzymał. Jednak tym razem zaćmienie Księżyca wskazuje, że mogą mieć rację – być może trzeba zmienić kierunek i obrać inną ścieżkę.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Nigdy nie jest dobrze być zbyt upartym, a teraz tak utknąłeś w pewnym sposobie robienia rzeczy, że być może nie będziesz w stanie go zmienić z własnego wyboru. Dobry. To, co stanie się później, wymusi zmianę, niezależnie od tego, czy jesteś gotowy, czy nie.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Czasami wydaje się, że jesteś jedyną osobą w rodzinie lub grupie społecznej zdolną do racjonalnego myślenia, a to, co wydarzy się w tym tygodniu, wzmocni tę obserwację. Najważniejsze jest to, że niektórzy ludzie uczą się tylko na kosztownych błędach.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Przestań próbować kontrolować sytuację, która przekracza twoje możliwości i pozwól jej rozegrać się sama. Szczególnie w domu należy pozwolić bliskim mówić i robić, co im się podoba. Udawaj, że cię to nie obchodzi i żyj dalej przez resztę swojego życia.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Najważniejszą rzeczą w tej chwili jest skupienie się na tym, co należy zrobić i zignorowanie wszystkich innych rzeczy, nieważne jak ważnych, o których wiesz, że pochłoną Twój czas i energię, a jednocześnie nie zaprowadzą Cię do żadnego miejsca, do którego warto się udać. Najpierw najważniejsze rzeczy.

READ  Twój przyszły horoskop: 15 października 2023 r

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Rozsądnie byłoby trzymać się z daleka od ludzi, co do których podejrzewasz, że są bardziej zainteresowani zarabianiem pieniędzy dla siebie niż robieniem czegoś razem dla większego dobra. Miej także oczy otwarte i uważaj na oznaki manipulacji.

Czy przegapiłeś któryś ze swoich znaków zodiaku? Prognozę na ostatnie dni znajdziesz tutaj:

Twój horoskop dzienny: 23 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 22 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 21 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 20 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 19 marca 2024 r

Waga (24 września – 23 października):

Możesz mieć trudności z poruszaniem się, ale to jest w porządku. W rzeczywistości może to być dobra rzecz, ponieważ zmniejsza prawdopodobieństwo, że rozpoczniesz nowy projekt, a później odkryjesz, że to nie jest to, co naprawdę chcesz robić.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Jeśli żałujesz czegoś, co ostatnio powiedziałeś lub zrobiłeś, powinieneś szybko sobie z tym poradzić. Jeśli pozwolisz sobie na rozmyślanie o błędach, które według ciebie popełniłeś, nie będziesz w stanie ruszyć do przodu i zrobić czegoś lepszego. Wyrzuć swoje żale do kosza.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Niektóre osoby, z którymi będziesz mieć do czynienia w tym tygodniu, będą bardzo wrażliwe ze względu na zaćmienie Księżyca. Może Cię niepokoić, że są tak wrażliwi na sprawy, które Twoim zdaniem są trywialne, ale staraj się nie pogarszać sytuacji, niż powinna.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

W ciągu najbliższych kilku dni w twoim życiu pojawi się ktoś, kogo masz nadzieję, że będzie w stanie spełnić twoje ambicje, ale nie powinieneś brać tego, co ci mówi, za ewangelię. Najpierw posłuchaj swojego wewnętrznego głosu i przedstaw jego przesłanie ponad wszystko, co usłyszysz.

READ  Moment Taylor Swift „Speak Now” Marilyn Monroe z 2011 roku z nowej perspektywy

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Możesz mieć jeden z tych nastrojów, w których im bardziej skandalicznie się zachowujesz, tym lepiej się bawisz, ale nie posuwaj się tak daleko, aby zwrócić swoich bliskich przeciwko sobie. Dadzą ci dużą swobodę, ale nadal musisz wiedzieć, kiedy przestać!

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli ryzykujesz pieniądze, gdy zaćmienie Księżyca jest nad głową, możesz zapłacić więcej, niż oczekiwano. Ofertę, która brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa, należy od razu odrzucić, ponieważ nie ma nic wartego kupienia za niską cenę.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *