Twój horoskop dzienny: 27 marca 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Baran.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

W ciągu najbliższych 12 miesięcy będziesz musiał dokonać trudnych wyborów i chociaż mogą one być właściwe, nie wszyscy się z nimi zgodzą. Nie przejmuj się tym wcale – właściwe postępowanie jest ważniejsze niż bycie popularnym.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Ostatnio byłeś trochę wrażliwy na krytykę, ale bez względu na powód, powinieneś teraz zostawić to za sobą, ponieważ jest zbyt wiele do zrobienia i nie masz czasu na żałobę. Słowa nic nie znaczą, liczą się czyny, więc do dzieła!

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Nie musisz dzisiaj słuchać czyjejś rady tylko dlatego, że jest ona wyżej na drabinie społecznej lub zawodowej niż ty. To samo w sobie nie gwarantuje, że mają rację, a z doświadczenia wiesz, że zazwyczaj bezpieczniej jest zaufać swojemu instynktowi.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Nie masz teraz innego wyboru, jak tylko wymusić zmianę, o której wiesz, że będzie niepopularna wśród rodziny i przyjaciół. Nie jest to to, co ich zdaniem powinno zostać zrobione, ale to, o czym wiesz, że zadziała na dłuższą metę. Na pierwszym miejscu stawiaj swoje potrzeby.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Im więcej kolegów i starszych pracowników powie, że czegoś nie da się zrobić, tym więcej zrobisz, aby udowodnić im, że się mylą. Należy jednak przestrzegać zasad na każdym kroku. Jeśli złamiesz jedno z nich, twoi konkurenci zrobią z tego problem.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Gdyby Twoi przyjaciele powiedzieli Ci dzisiaj jedno, a ludzie, z którymi pracujesz, powiedzieli Ci co innego, komu byś zaufał? Ufasz temu, co podpowiada Ci Twój wewnętrzny głos, a on prawdopodobnie zasugeruje Ci trzecią drogę dotarcia do Twoich celów, taką, o której nikt inny nie pomyślał.

READ  Nominacje do Oscarów 2024: Ryan Gosling „rozczarowany” lekceważeniem Margot Robbie i Grety Gerwig | Oscary 2024

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Ignoruj ​​ludzi, którzy mówią, że powinieneś zachować ostrożność. Zamiast tego postaraj się osiągnąć coś niezwykłego. Tylko Ty masz prawo decydować, co i jak zrobisz. Posłuchaj rad, ale możesz je zignorować.

Czy przegapiłeś któryś ze swoich znaków zodiaku? Prognozę na ostatnie dni znajdziesz tutaj:

Twój horoskop dzienny: 26 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 25 marca 2024 r

Twoja prognoza na tydzień rozpoczynający się 24 marca

Twój horoskop dzienny: 23 marca 2024 r

Twój horoskop dzienny: 22 marca 2024 r

Waga (24 września – 23 października):

Im więcej czasu poświęcisz na podjęcie ważnej decyzji, tym większe jest prawdopodobieństwo, że się ona nie powiedzie, więc bądź odważny i już dziś zdecyduj, co z nią zrobić. Znajdź ciche miejsce, w którym możesz być sam na sam ze swoimi myślami i poproś swój wewnętrzny głos, aby Cię prowadził.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Masz tendencję do dostrzegania tego, co najgorsze u niektórych ludzi, nawet jeśli mają też dobre rzeczy, i musisz mniej osądzać tego, kim są i co robią. Mają swoje miejsce w szerszym planie rzeczy, tak jak ty.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Powinieneś myśleć logicznie o każdej porze dnia. Jeśli pozwolisz, aby przejęły nad tobą kontrolę uczucia i złudzenia, wnioski, do których dojdziesz, prawdopodobnie będą odbiegające od ideału. Za wszelką cenę unikaj myślenia życzeniowego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Coś, co powie Ci dzisiaj Twój przyjaciel, może wydawać się interesujące, ale jaką możesz mieć pewność, że to prawda? Nie bój się pytać, skąd wzięli informacje i jak doszli do swoich wniosków. Prawdopodobnie całkowicie się mylili.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Podczas rozmów ze starszymi kolegami i pracodawcami w ciągu najbliższych 24 godzin trzymaj się z daleka od kontrowersyjnych tematów. Planety ostrzegają, że możesz łatwo poruszyć drażliwy punkt i nie otrzymać podziękowania za poruszenie tego, o czym większość chce zapomnieć.

READ  The Way of Water przekracza 2 miliardy dolarów w kasie na całym świecie

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli dzisiaj zwykły konflikt zacznie wymykać się spod kontroli, powinieneś zdusić go w zarodku, przypominając ludziom w domu i w pracy, że wszyscy jesteście po tej samej stronie. Nieważne, jaki jest problem, może istnieć rozwiązanie. Szukajcie tego razem.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *