Twój horoskop dzienny: 13 stycznia 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Koziorożecistockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Niech Twoim najwyższym priorytetem w nadchodzącym roku będzie robienie rzeczy, które mogą pomóc uczynić świat lepszym miejscem. Nawet drobne akty dobroci wyświadczone przez jedną osobę drugiej mogą mieć wpływ wykraczający poza codzienne sprawy. Możesz zrobić różnicę.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Jeśli w ten weekend ktoś sprawujący władzę będzie sprawiał ci trudności, mądrze byłoby zachować swoje urazy z tego powodu dla siebie. Zachowuj się tak, jakby nic, co powiedzą lub zrobią, nie mogło na ciebie wpłynąć, prawdopodobnie zaatakują kogoś innego.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Nie marnuj swojego cennego czasu na pogoń za celami, których prawdopodobnie nie osiągniesz i które, w głębi duszy, myślisz, że nie przyniosą ci wiele dobrego, jeśli je osiągniesz. Każdy ma ograniczenia, nawet Byk, a niektóre rzeczy pozostają poza zasięgiem.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Nie wpadnij w pułapkę wiary w to, że można komuś zaufać tylko dlatego, że chcesz mu zaufać. Może i jest z natury miłym facetem, ale jeśli spojrzysz na ich przeszłe osiągnięcia, zobaczysz, że zaufanie to coś, na co prawdopodobnie nie zasługują.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Nie powinieneś się powstrzymywać, jeśli w ten weekend utkniesz w jakimś konflikcie. Miejmy nadzieję, że uda się osiągnąć kompromis, ale jeśli nie, będziesz musiał walczyć do końca – a zwyciężysz.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Jeśli zostaniesz poproszony o popracowanie w ciągu najbliższych 48 godzin nad czymś, co Cię nie interesuje, zachęcamy Cię, abyś wykonał to dobrze. Ważni ludzie cię obserwują i twoje poczucie obowiązku będzie pod ogromnym wpływem.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Możesz całym sercem wierzyć, że masz rację i że ci, którzy się z tobą nie zgadzają, nie mają racji, ale planety wskazują, że rozsądnie będzie nieco złagodzić swoją pasję w ten weekend. Nie ma znaczenia, jakie bzdury myślą inni.

READ  Mówi się, że sezon 4 Stranger Things kosztuje 30 milionów dolarów za odcinek

Od romantycznych perspektyw po zmiany w karierze – nasz horoskop na 2024 rok

Waga (24 września – 23 października):

Staraj się nie brać zbyt poważnie tego, co mówią partnerzy i bliscy w ciągu najbliższych 48 godzin. Albo tak naprawdę nie wiedzą, o czym mówią, albo, co bardziej prawdopodobne, próbują Cię sprowokować, bo uważają, że Twoja reakcja może być zabawna.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

W ten weekend pomysłów będzie mnóstwo i szybko, a przynajmniej jeden z nich będzie miał potencjał, aby zarobić poważne pieniądze. Ponieważ upierasz się przy racjonalnym patrzeniu na życie, jest mniej prawdopodobne, że wpadniesz w pułapkę myślenia życzeniowego.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Coś, co zobaczysz lub usłyszysz w ten weekend, pomoże ci w wysiłkach na rzecz postępu w świecie. Nie czuj się źle, jeśli niektórzy ludzie upadają, gdy Ty się podnosisz – czy przejmowaliby się Tobą, gdyby Twoje położenie uległo odwróceniu? Oczywiście nie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Kiedy mentalna planeta Merkury dołączy w ten weekend do Słońca i Marsa w Twoim znaku, będziesz myśleć i działać szybciej niż zwykle. Podczas gdy Twoi konkurenci marnują czas na marzenia i fantazje, Ty będziesz tam, aby coś zmienić.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Oprzyj się pokusie wskoczenia w modę zagłady i mroku w ten weekend. Tak, oczywiście, na świecie dzieją się rzeczy, które delikatnie mówiąc są przygnębiające, ale ogólnie życie jest nadal całkiem niesamowite – a wkrótce stanie się jeszcze bardziej niesamowite.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Niektóre z szalonych pomysłów krążących w tej chwili mogą wydawać się atrakcyjne, ale zdecydowanie zalecamy trzymanie ich na dystans, jednocześnie trzymając głowę z dala od chmur. To czas na racjonalną analizę, a nie twórcze myślenie.

READ  Kevin Owens chwali członka Dynastii jako jednego z największych

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *