Trump zachęca do ingerencji w wybory w Iowa

Trump zachęca do ingerencji w wybory w Iowa

Uwolniony oszust Donald Trump twierdził, że jego republikańscy przeciwnicy są ekspertami w oszukiwaniu i kradnięciu wyborów, i kazał członkom swojego kultu przesiadywać w kabinach wyborczych i szukać worków badziewia na klubach GOP w stanie Iowa. Trump w dalszym ciągu zachęca swoich zwolenników do podjęcia działań i powstrzymania tych worków badziewia!

Wszyscy zawsze oszukują oprócz Trumpa. Wszystko jest przeciwko Trumpowi, a jednak udaje mu się odnieść zwycięstwo dzięki darowiznom od jego kultu. Kup NFT i walcz z niesprawiedliwością. Czy Trump zdaje sobie sprawę, że jest sądzony za ingerencję w wybory? Został oskarżony o wydanie rozkazu swojemu gangowi ataku na Kapitol, a teraz prosi oddział szalonej brygady MAGA ze stanu Iowa, aby co zrobił w klubach? Znowu zaczynamy… Rok 2024 będzie bardzo trudnym rokiem.

Poza tym: Trump mówił między innymi o magnesach. 91-krotny oskarżony gwałciciel opowiadał także o tym, jak dobrze zakłada spodnie na co dzień.

Donalda Trumpa Przemawiał w Mason City w stanie Iowa, gdzie poruszył dwa wyjątkowe tematy: magnesy i możliwą niechęć do zakładania spodni.

Trump mówił o magnesach, omawiając windy na pokładzie USS Gerald R. Ford. Trump zaczął od podekscytowania, mówiąc publiczności, że może im opowiedzieć o lotniskowcach, ale potem, mówiąc na ten temat, podzielił się swoją wiedzą na temat magnesów.

MTN

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *