Toronto TikToker twierdzi, że przypadkowy mężczyzna chciał ją zabić na stacji TTC, a teraz ostrzega kobiety, aby uważały

Toronto TikToker twierdzi, że przypadkowy mężczyzna chciał ją zabić na stacji TTC, a teraz ostrzega kobiety, aby uważały

Toronto TikToker ostrzega kobiety, aby uważały na siebie po strasznym wypadku podczas korzystania z transportu publicznego.

W czwartek Veronica Scaia opublikowała film o tym, co wydarzyło się, gdy ostatni raz wysiadała na stacji metra Dundas. W momencie publikacji film miał ponad 2,7 miliona wyświetleń.

„Jeśli jesteś dziewczyną w Toronto, która jeździ komunikacją miejską ze słuchawkami na uszach, śmiało je wyjmij, bo pozwól, że opowiem ci, co mi się właśnie przydarzyło” – powiedziała Skaya.

„Pojechałem cztery przystanki. Wysiadam w Dundas. Podchodzę do drzwi i mam zamiar wysiąść z pieprzonego metra, a potem czuję się, jakby ten facet mnie mijał, a on mamrocze pod nosem.

Przeczytaj więcej: „Cholera, dlaczego w tym mieście nie ma muzeum TTC?” Zdjęcie starego metra wywołuje nostalgię w Internecie

Kiedy mężczyzna szedł za nią, Skya powiedziała, że ​​dwóch wysokich na sześć stóp mężczyzn odsunęło się jej z drogi, co uświadomiło jej, że musi zwracać uwagę na otoczenie.

„Powiedz mi, dlaczego kiedy mam już wysiąść, stoję tam przed drzwiami, zamykam drzwi i co słyszę tuż za sobą? Słyszę: „Myślę, że znalazłem kogoś, kogo mogę zabić ustami” Mówię o mnie. Sposób, w jaki zabrakło TTC. Sposób, w jaki uciekłam z tej stacji” – powiedziała. Przeklęta i wyrzucona z Dundas.

Skya kończy swój film, ostrzegając dziewczyny z Toronto, aby zachowały bezpieczeństwo. Nie wiadomo, czy powiadomiła o zdarzeniu policję.

Teraz Toronto skontaktowało się ze Skaią z prośbą o oświadczenie.

W komentarzach na TikToku niektórzy Torontończycy współczują jej doświadczeniom i odwołują się do nich.

„Dziewczyna z Toronto – gorąca wskazówka. Zostawiam słuchawki włączone, żeby ludzie ze mną nie rozmawiali, ale tak naprawdę niczego nie słucham. Przez cały czas jestem bardzo świadoma. Zachowaj bezpieczeństwo” – czytamy w górnym podpisie.

„To było codzienne doświadczenie, kiedy mieszkałam w Toronto. „Tak bardzo bałam się nawet iść do pracy, że musiałam się przeprowadzić” – skomentowała inna osoba.

READ  Dzięki Ontario Vaccine Certification adwokaci pytają: Jak będziesz pracować z bezdomnymi?

„W High Park szedł za mną facet. Poszedłem do niewłaściwego końca, zawróciłem… i on też zawrócił… Wpatrywał się we mnie przez całą poprzednią jazdę” – podzielił się inny użytkownik.

CZYTAJ WIĘCEJ: Miasto Toronto broni kampanii TTC przeciwko rasizmowi, twierdząc, że ma ona na celu nakłonienie tych, którzy cenią kulturę azjatycką, aby zostali sojusznikami

W odpowiedzi TTC powiedziało portalowi Now Toronto, że aktywnie pracuje nad poprawą środków bezpieczeństwa w swoim systemie tranzytowym.

„Jak wszyscy jesteśmy głęboko zaniepokojeni wszelkimi doniesieniami o problemach związanych z bezpieczeństwem lub ochroną w TTC. Dlatego w ramach naszego niedawno zatwierdzonego budżetu dokonujemy rekordowych inwestycji w celu poprawy tych inwestycji” – stwierdził w piątkowym oświadczeniu rzecznik TTC Stuart Green. .

według TTC zatwierdziło budżet na 2024 rokponad 28 milionów dolarów zostanie zainwestowanych w wspólnotowy program bezpieczeństwa, ochrony i dobrego samopoczucia TTC.

Green dodaje dalej, że z ostatnich danych wynika, że ​​TTC faktycznie odnotowało spadek liczby wypadków i poprawę zaufania klientów.

Na swoim ostatnim posiedzeniu zarządu TTC stwierdziło, że statystyki ze stycznia 2024 r. pokazują, że liczba przestępstw związanych z bezpieczeństwem wobec klientów spadła o 10%, a liczba przestępstw na stacjach spadła o 11%. Tymczasem wysiłek klienta i dostępność wynoszą obecnie 80 procent.

TTC zaleca również swoim pasażerom zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami Wytyczne bezpieczeństwa TTC Aby uzyskać dodatkową pomoc podczas podróży.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *