Tila nie martwiła się, że jej paznokcie będą utrudniać jedzenie na gali Met (ekskluzywnie)

Tila nie martwiła się, że jej paznokcie będą utrudniać jedzenie na gali Met (ekskluzywnie)

Tila zrobiła sobie manicure na Gali Met 2024!

22-letnia piosenkarka „Water” założyła kreację inspirowaną „Piaskami czasu”. Jej suknia Balmain była wykonana z piasku przypominającego klepsydrę i ozdobiona ćwiekami ociekającymi diamentami.

Tila, która po raz pierwszy pojawiła się na tegorocznej Gali Met, przed udaniem się na ekskluzywne wydarzenie pokazała reporterom swoje paznokcie w The Mark.

Jeśli chodzi o jej ogólny wygląd, wybrała delikatny, ponadczasowy różowy kolor. Dodała jednak łańcuszki z małymi diamentami zwisającymi z każdego palca.

Kiedy ludzie pytali, czy jej teksturowane paznokcie będą utrudniać jedzenie – i czy wcześniej ćwiczyła – Tayla nie okazała żadnych obaw.

„To nie ma znaczenia” – szybko odpowiedziała piosenkarka. „To po prostu wygląda uroczo!”

Gala Tila Met 2024.

Dimitriosa Kambourisa/Getty’ego


Znana stylistka paznokci Koka Michelle, znana ze swoich efektownych wzorów paznokci, to talent stojący za cudowną Mani Tila. Michelle, która stworzyła stylizacje dla takich gwiazd jak Beyonce Megan Thee Stallion podzieliła się raportem o manicure Tyli Met Instagrama.

„Piaski czasu ⏳✨ Kolekcja wieloaspektowych kryształów @tyla W 2024 r @metgalaofficial_ ⛓️💎” – podpisała post stylistka paznokci.

Chociaż jedzenie na Met Gali nie stanowiło dla Tyli problemu, wchodzenie po słynnych schodach z czerwonego dywanu było nie lada wyzwaniem, gdy przybyła do Metropolitan Museum of Art. Czerwony dywan Zrzuty ekranu Udowodnij to, zrób zdjęcie Gwiazda jest podnoszona na części schodów W przypadku.

Pomimo ograniczonych ruchów w pokrytej piaskiem sukience, Teyla powiedziała w jej trakcie La La Anthony Magazyn Vogue’aOficjalna transmisja na żywo z czerwonego dywanu: „Uwielbiam ten strój i to, jak wszystko poszło”. Ona i zespół kreatywny stojący za jej kreacją „chcieli w tym roku czegoś nieszablonowego” – powiedziała.

Tila uczestniczy w Gali Met 2024.

Jamiego McCarthy’ego/Getty’ego


powiedział Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain Magazyn Vogue’a Inspiracją dla sukni piosenkarki Met Gala – składającej się z trzech odcieni piasku i ozdobionej delikatnymi kryształowymi ćwiekami – była „chęć ponownego zdefiniowania granic i przekształcenia efemerycznego materiału w wieczne arcydzieło”.„.

Jednak rzeźbiona sukienka nie była zbyt praktyczna, w przeciwieństwie do zdjęcia na dywanie. W rzeczywistości Rousteing odciąła całą dolną połowę sukienki Tili, gdy para weszła do środka!

Dyrektor kreatywna przekształciła swoją sukienkę w sukienkę mini, przecinając ją nożyczkami podarowanymi jej przez Instagramową ekspertkę ds. mody, Evę Chen.

Rousteing udostępniła na Instagramie film zza kulis tej chwili (który ujawnił również, że Tila pewnego razu weszła boso do Met), w szczególności odcinając sobie nogi, gdy wciąż miała na sobie sukienkę.

READ  Kobiety z Sheffield robią postępy w nowej, nostalgicznej serii

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *